Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Wyniki plebiscytu oraz podsumowanie roku 2007

Wyniki plebiscytu oraz podsumowanie roku 2007

Redlog.pl - Manchester United - Plebiscyt 2007 - wyniki
Rok 2008 już na dobre zagościł w naszych kalendarzach, dlatego już pora przedstawić wyniki plebiscytu, w którym mogliście głosować. Wszystko zostało już zliczone, dlatego, aby nie przedłużać, zapraszam do sporego podsumowania.

Waszym zdaniem najlepszym publicystą na Redlogu został MattMan, drugie miejsce zajęła Vtg87, a trzecie miejsce na podium podzielili między siebie NiLok oraz Wiktor. Praktycznie od samego początku plebiscytu w walce o pierwsze miejsce liczyli się tylko MattMan i Vtg87, która przegrała dosłownie różnicą jednego punktu.

Miejsce Autor Ilość punktów
1. MattMan 45
2. Vtg87 44
3. NiLok 10
3. Wiktor 10

Jeśli chodzi o najlepszy tekst roku 2007, to także nie było wielu niespodzianek. Zwyciężył jeden z bardziej popularnych w ostatnim czasie tekst MattMana – ”Biały Orzeł czy Czerwony Diabeł?”, drugie miejsce zajął tekst KingMike’a, który został opublikowany w połowie zeszłego roku – ”Życie to krótka chwila między pierwszym i ostatnim oddechem…”
, „brązowy” medal zdobyła seria „Legendy„.

Miejsce Tytuł Autor Ilość punktów
1. Biały Orzeł czy Czerwony Diabeł MattMan 24
2. Życie to krótka chwila między pierwszym i ostatnim oddechem… KingMike 19
3. Legendy Vtg87 16

Jak widać w załączonej tabeli: jeśli chodzi o wybór najlepszego tekstu roku 2007 prym wiodą nasza siła napędowa, a więc Vtg87 oraz MattMan. W zestawieniu znalazł sie także KingMike, który (co ucieszy osoby lubiące jego teksty) wraca powoli do pisania.


Na koniec tej części nie pozostaje mi nic innego jak złożyć szczerze gratulacje dla zwycięzców, a dla osób pokonanych powodzenia i weny twórczej podczas roku 2008.

To było tyle, jeśli chodzi o kwestię plebiscytu, teraz pora na coś innego. Otóż, jak pewnie każdy doskonale widzi, każdy wpis można ocenić w skali 1 – 5. Postanowiliśmy podać, które teksty w danym miesiącu cieszyły się największym uznaniem etc. Robimy to dopiero teraz, aby takie informacje nie wpłynęły w żaden sposób na sam plebiscyt.

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Uff, dobrnęliśmy do końca. W każdym razie dziękuję wszystkim uczestnikom plebiscytu, a także osobom, które oceniały i komentowały teksty, a także naszym autorom. Mam nadzieję, że za rok konkurencja będzie jeszcze większa i ciekawsza, a wybór najlepszego tekstu czy autora będzie Wam sprawiało wielkie trudności ;-)

Przewiń na górę strony