Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Because we are United!

Because we are United!

redlog.pl
Wytrwałą pracą można osiągnąć naprawdę wiele. Mimo tego, że nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chcieli, Redlog udowodnił swą wartość, udowodnił, że można stworzyć coś zupełnie innego, niebanalnego. Udowodnił… a to słowo ma ogromnie duże znaczenie! Kolejny rok, kolejne podsumowania. Co zostanie z tego roku najbardziej zapamiętane, co zaś zostanie zapomniane jeszcze szybciej niż postanowienia noworoczne? Ujmując to inaczej… co urzekło Was Drodzy Czytelnicy na łamach naszej strony najbardziej, a co sprawiło, że mogliście czuć się rozczarowani? Tak jak przed chwilą wspomniałem, nowy rok to okres podsumowań, tym samym chciałbym, by Wasze wypowiedzi, oceny, pomogły nam wybrać trzy najlepsze teksty Redloga w roku 2007. Przejdźmy dalej… Chciałbym również, by Czytelnicy podali swoich trzech ulubionych autorów, których teksty czytają z największą uwagą, zainteresowaniem.

Redlog w roku bieżącym oferował Wam ponad 240 tekstów o bardzo różnych zagadnieniach, tematach, problemach. Poszczególne z nich wywoływały uśmiech, niektóre nawet łzy, wzruszenie… inne fale kontrowersji, emocjonujące spory, dyskusje. Wybranie z tak obszernego „worka” trzech najlepszych autorów jak i trzy najlepsze teksty tego roku, nie będzie łatwą rzeczą, jednak wierzę w to, że dzięki Waszym konkretnym komentarzom, sytuacja stanie się jasna. Autorzy Redloga to grupa młodych, ambitnych osób, które wkładają wiele trudu w swą pracę po to, by Ich, nasze teksty przypadły Wam do gustu i spotkały się z pozytywnym odbiorem. Satysfakcja z napisania danego tekstu potęguje swą siłę, gdy Czytelnicy przemyślanymi komentarzami wyrażają swoje opinie. Do czego zmierzam? Chciałbym uświadomić Was Drodzy Czytelnicy, że to właśnie Wy jesteście naszą siłą napędową. Wasza obecność, komentarze dodają nam mobilizacji, sprawiają, że nasz trud nie jest daremny. Korzystając z okazji chciałbym wszystkich serdecznie zachęcić do wypowiadania się, do zamieszczania własnych reakcji, sczerych opinii. Jestem dumny z tego, że Redlog „dysponuje” wysokim poziomem debat i mam nadzieję, że dzięki Wam nie ulegnie to zmianie, a wręcz owy poziom będzie jeszcze wyższy.

Redlog nie jest ‘tworem’ jednej osoby. Tworzy go kilkanaście osób dzięki czemu wpisy są bardzo różnorodne, a problemy przedstawianie są z różnych punktów widzenia. Aktualną listę autorów tworzących Redloga możecie znaleźć w zakładce autorzy.

Został on założony 9 kwietnia 2007 roku, a jego oficjalna premiera miała miejsce 19 dni później czyli 28 kwietnia. Z początku był częścią serwisu DevilPage.pl, jednak na początku lipca 2007 roku stał się samodzielny. 7 lipca 2007 miało miejsce przedstawienie naszym czytelnikom wspomnianego wcześniej niezależnego Redloga.

Redlog rozwija swój potencjał z każdym mijającym dniem i mimo tego, że nie zawsze jest „cukierkowo” również autorzy starają się, by poziom naszej strony był coraz to wyższy. Potrzebujemy „świeżej krwi” dlatego, jeżeli czujesz się na siłach, twierdzisz, że mógłbyś nam pomóc… nie zwlekaj i wyślij swój tekst! Dział „kontakt” będzie idealnym rozwiązaniem!

Już na sam koniec chciałbym życzyć moim kolegom, koleżankom z redakcji… wszystkim Czytelnikom, by następna „kadencja” Redloga, cieszyła się jeszcze większą popularnością, by nasze teksty stawały się coraz lepsze i ciekawsze. Wybranie najlepszych autorów, tekstów roku… da nam pewną informację, np. jakie zagadnienia spodobały się Wam najbardziej, a jakie mniej. Uważam, że taki „plebiscyt” doda nam, autorom mobilizacji do pracy, nawet jeśli dana osoba nie będzie wymieniana jako ta najlepsza. Wierzę to, że kolejny rok trawnia Redloga w pełni będzie mógł Was usatysfakcjonować, tworzymy przecież „coś” zupełnie innego i mamy nadzieję, że nadal zostanie to doceniane. W imieniu całej redakcji chciałem podziękować Wam za to, że byliście z nami, za to że mogliśmy liczyć na Waszą pomoc, sugestie od samego startu, który do łatwych nie należał. Obiecujemy, że kolejny rok przyniesie wiele miłych niespodzianek. Redlog nie zawiedzie na pewno, because We are United!
Do wyrażania własnych opinii w owym „plebiscycie” zachęcam oczywiście także całą redakcję.

Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość? A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło? — George Bernard Shaw

Przewiń na górę strony