Nie przegap
Strona główna / Manchester United / Wayne Rooney zawodnikiem września!
Wayne Rooney zawodnikiem września!

Wayne Rooney zawodnikiem września!

Wayne Rooney został wybrany przez kibiców Manchesteru United na gracza września. Fani mogli głosować za pomocą oficjalnej strony internetowej oraz Twittera.

Anglik wygrał głosowanie ze znaczącą przewagą nad innymi nominowanymi zawodnikami, po serii znakomitych występów w zeszłym miesiącu – udało mu się zdobyć 5 goli we wszystkich rozgrywkach.

Zawsze miło jest wygrywać nagrody. Tą statuetkę przyznają fani w głosowaniu co sprawia, że jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Bardzo cieszę się, że ją zdobyłem. Z przyjemnością wróciłem do gry w zeszłym miesiącu, świetnie, że strzeliłem również kilka goli.

Napastnik Manchesteru United został poproszony o wybranie swojej najlepszej bramki we wrześniu i nie miał kłopotu, aby wskazać faworyta.

Myślę, że bramka przeciwko Crystal Palace była najlepsza. Była ona moim pierwszym golem w sezonie, a to trafienie jest zawsze bardzo ważne ponieważ daje wiarę, że możesz zdobyć ich jeszcze więcej.

Co miesiąc gracze, którzy zdoybwają nagrodę zawodnika miesiąca przekazują pieniądze na wskazany przez nich cel dobroczynny.

Pieniądze przekazuję Young Enterprise charity w Trafford. To organizacja, która uczy dzieci w wieku szkolnym, ważnych umiejętności potrzebnych im kiedy zaczynają swoje życie zawodowe.

Przewiń na górę strony