Nie przegap
Strona główna / Autorzy

Autorzy

 • Redakcja

  Jest to redakcyjne konto. W razie pytań możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy.
 • Krix

  Fan Czerwonych Diabłów studiujący fizykę techniczną w Królewskim Mieście Krakowie. Przekonany od zawsze o absolutnej wielkości Wayne'a Rooneya (troszku się zmieniło było), Gary'ego Neville'a, Javiera Hernandeza i obu Darków. Niegdyś komentator live. Zainteresowany prawie każdym sportem. Poza tym wielbiciel zieleni, Orła w Koronie, narodowo-konserwatywny liberał. Obecnie na spółkę z Mateuszem i Karoliną ogarnia sprawy związane z felietonami.
 • Czytelnik

  Niniejsze konto zostało poświęcone Wam, drodzy czytelnicy Redloga. Jeżeli chcecie bez żadnych zobowiązań opublikować u nas tekst wystarczy, że wyślecie go na adres e-mail: [email protected]. Jeżeli tekst będzie ciekawy i bez rażących błędów to nic nie będzie stało na przeszkodzie w jego publikacji. W razie pytań możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy.
 • Intel

  16-latek rodem ze Śląska. Sympatyzuje z klubami lokalnymi, ale przede wszystkim z Manchesterem United. Na co dzień uczęszcza do klasy matematycznej, wolny czas spędzając nad książką - inną kwestią jest to, czy czyta zalecany zbiór zadań, czy dobrą fantastykę. Konserwatywny liberał i katolik, także ministrant. W poszukiwaniu swojej niszy zwiedził wiele pól, ale prawdopodobnie skończy jako ścisłowiec. Choć lubi chełpić się, że ma prawą nogę Ryana Giggsa i lewą Antonio Valencii, a gole strzela niczym Anderson, raczej nie ujrzymy go na światowych boiskach, a przynajmniej w roli zawodnika - jeżeli bowiem wierzyć Football Managerowi, w przyszłości zostanie najlepszym w historii menedżerem. W chwili, gdy czytasz jego tekst, pod nosem nuci "Marsz Imperialny" lub gra na gitarze "Whole Lotta Love".
 • radzio

  A takie tam rzeczy o radziu :D
 • Foster

  Uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu. Na co dzień zwykły facet, który kocha grać w piłkę i siatkówkę. Co oczywiste nade wszystko kocha United i uwielbia Premier League. Poza sportem to oczywiście granie na gitarze. Czasami lubi oderwać się od świata i pobawić się w trenerkę w Football Managerze.
 • mat.ka

  Niespecjalnie ambitny człowiek pochodzący z Bielska-Białej. Urodzony w 1989 roku, obecnie mieszka w Krakowie. Powoli godzi się z tym, że znakomitym piłkarzem nie zostanie już nigdy.
 • Jakub Socha

  Kuba wita serdecznie! Jest wdzięcznym dzieckiem stolicy Dolnego Śląska, Wrocławia. Niedawno osiągnął pełnoletniość, żałuje, bo na każdym kroku mówią mu "jesteś już dorosły", a dzieciństwo minęło zbyt szybko. Pilnie uczy się w klasie maturalnej, aby udać się na wymarzone studia prawnicze, choć nie z nimi wiąże swoją przyszłość. Jego największym marzeniem jest praca w roli dziennikarza i komentatora sportowego, do których uparcie dąży. Wielki fan przygód Jamesa Bonda, Batmana i trylogii Władcy Pierścieni. Literatura również mu niestraszna, zwłaszcza gdy towarzyszy mu Jakub Wędrowycz czy Wojciech Cejrowski. Wciąż poszerza swoje muzyczne horyzonty, choć od niedawna gloryfikuje wszystko to, co kobiece. Uwielbia elegancki ubiór, szkocką whisky i brytyjską motoryzację, zwłaszcza Astona Martina, o którym wciąż marzy. Hoduje ptaszniki. Na co dzień sympatyczny i zabawny, wrażliwy i przyjacielski, choć wrogom nie odpuszcza. Wciąż stara się być w centrum uwagi, co nie zawsze wychodzi mu na dobre. Swoją przygodę z piłką nożną zaczął przed telewizorem, pasjonując się grą reprezentacji Brazylii na MŚ 2002. Od tamtej pory piłka stała się jego największą pasją. Oprócz niej, każdą wolną chwilę spędza dłubiąc przy swoim samochodzie, albo przed Playstation, które traktuje z podobną miłością co futbol. Kibicem Manchesteru jest od roku 2008. Zakochany w brazylijskim Ronaldo, przez wiele lat jego idolem był Giggs, ale całkowicie stracił do niego szacunek. Obecnie na piłkarskim piedestale stawia Rooneya. W swoich tekstach stawia przede wszystkim na własne odczucia i emocje, dopiero później na rzetelną, dziennikarską notę.
 • Majlosz

  Student V roku filologii polskiej ze specjalnością public relations. Kibic Manchesteru United i Los Angeles Lakers. W wolnych chwilach wielbiciel kultury japońskiej oraz elektronicznej rozrywki w postaci gier komputerowych.
Przewiń na górę strony