Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Konferencja Moyesa
Konferencja Moyesa

Konferencja Moyesa

Manager Manchesteru United ma nadzieję, że wszyscy zawodnicy, którzy brali udział w meczach międzynarodowych będą do jego dyspozycji w jutrzejszym spotkaniu przeciwko Southampton.

Wielu piłkarzy Czerwonych Diabłów grało w ostatniej rundzie kwalifikacji do Mistrzostw Świata bądź też w meczach towarzyskich, zgrupowania zakończyły się we wtorek.

Od czasów zwycięskiego spotkania przeciwko Sunderlandowi żaden z zawodników nie odniósł poważniejszej kontuzji, wprawdzie niektórzy mają drobne urazy jednak nie powinno to przeszkodzić w jutrzejszym meczu.

Czasem przerwa reprezentacyjna nadchodzi, gdy odnosisz wcześniej zły wynik w lidze, czasem gdy dobry. My tym razem zwyciężyliśmy ostatnie spotkanie. Taka przerwa na kadrę jest trudna w szczególności dla takich zespołów jak nasz, w którym to wielu zawodników wyjeżdża w dalekie podróże. Jeden czy dwóch zawodników ma drobne problemy więc będziemy się im przyglądać. Mam nadzieję, że szybko dojdą do siebie i będą zdolni do gry w jutrzejszym spotkaniu.

David Moyes złożył również gratulacje managerowi Anglików Royowi Hodgsonowi, który wraz ze swoim zespołem awansował na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata.

Mamy wielu reprezentantów Anglii w drużynie, co nas bardzo cieszy. Ten wynik to z pewnością pozytywny impuls dla piłkarzy jak i dla kraju. Awans na mundial to doskonałe osiągnięcie Roya i jego zespołu tak więc gratuluję.

Przewiń na górę strony