Nie przegap
Strona główna / Aktualności / Witamy na nowym Redlogu!
Witamy na nowym Redlogu!

Witamy na nowym Redlogu!

Po wakacyjnej przerwie pragniemy wszystkich przywitać na nowym Redlogu! Ostatnia zmiana w wyglądzie naszego bloga miała miejsce kilka lat temu, przyszła więc pora na prawdziwą diabelską rewolucję.

Design

Nowy design stanawia na jakość wykonania oraz prostotę, a kolorami nawiązuje oczywiście do barw Manchesteru United. Do jednym z ciekawszych zmian można zaliczyć to, że jest także responsywny – tzn. jego wygląd dostosowuje się do urządzenia na którym go oglądacie. Dzięki temu Redlog wygląda świetnie na monitorach komputerów, smartfonach oraz tabletach. Wszystko co ważne jest widoczne od razu po wejściu na stronę główną.Multimedia

Dział „multimedia”

Poszliśmy także z duchem czasu i stworzyliśmy dział multimedia. Będziemy w nim publikować filmy, które powinien obejrzeć każdy kibic United. Nie zabraknie także galerii z meczów oraz pojedynczych zdjęć obok których żaden fan Czerwonych Diabłów nie przejdzie obojętnie.

Dział „aktualności”

Nie mogło zabraknąć oczywiście wydzielonej części, w której będziemy publikować najświeższe informacje z Old Trafford. Wielokrotnie nas o to prosiliście, więc spełniliśmy to życzenie. Mamy cichą nadzieję, że będziecie do niego często zaglądać ;-)!

Koniec z wideo z meczu

Postanowiliśmy także zrezygnować z wpisów „Wideo z meczu…”. Doszliśmy do wniosku, że taka forma nie ma sensu, jako że i tak większość z Was ma już swoje ulubione strony ze streamami, a czas poświęcany na przygotowanie tych tekstów wolimy poświęcić na te stricte publicystyczne.

To jeszcze nie koniec…

Tak naprawdę odbudowa Redloga dopiero się zaczyna i nowy design jest początkiem wielu nowości, które dla Was przygotowujemy. Mamy nadzieję, że nowa odsłona spodoba się Wam równie bardzo co nam i będziecie do nas zaglądać coraz częściej!

Czy podoba Ci się nowy Redlog.pl?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony