Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Najlepsi komentatorzy maja, czyli grzęda silna ciągłością?

Najlepsi komentatorzy maja, czyli grzęda silna ciągłością?

Najlepsi komentatorzy maja, czyli grzęda silna ciągłością!
Tradycyjnie już przepraszając za małe opóźnienie, publikujemy piątą część cząstkowych wyników konkursu na komentatora roku – tym razem za miesiąc maj. Jak zawsze dołożyliśmy wszelkich starań, by owe wyniki okazały się jak możliwie jak najsprawiedliwsze.

» Czy warto?
» Komentuj i zgarniaj nagrody!
» Najlepsi komentatorzy marca!

Zatem na pierwszym miejscu w maju znalazł się… Jeszcze nie, to za chwilę. Pierwej warto byście wiedzieli, że w maju dało o sobie znać wielu czytelników, którzy podnoszą poziom dyskusji na Redlogu. Poza samą czołówką, mamy tu na myśli między innymi osobników takich, jak m. in.: YanPL, Tomasson, 6quarg, Koniecpzpn, Hubert, Wojtek, Majki, Grzesiek32pl, Soarq. Niestety, na drodze do podium stanęła na drodze frekwencja wypowiedzi. Mamy nadzieję, że to się zmieni, na temat czego rozprawialiśmy w redakcyjnym gronie…

Wiktor: Okropnie, bo tamci są ciut ciut do podium, a jednak czegoś brakuje.
Krix: Wiesz czego? Ciągłości.
Wiktor: No, to miałem na myśli.

W czołówce troszkę się zmieniło, jednak grzęda mocno się trzyma. Za podium znalazł się w maju Hubercik, dzięki czemu na trzecie miejsce wskoczył Adipete. Ów człowiek dostał się tam przede wszystkim ze względu na jakość swoich komentarzy. Pozostałych dwóch zawodników zapewne znacie, pozostaje podać kolejność, której wyłonić łatwo nie było. Po namysłach ustalono, iż drugie miejsce należy się Queirozowi, a najzacniej swoimi opiniami dzielił się Sayper!

Gratulujemy wyżej wymienionym czytelnikom, pozostałym życzymy powodzenia oraz zachęcamy do komentowania, wysyłania nam własnych tekstów – jak widzicie, chętnie je publikujemy, a także zgłaszania się do redlogowego naboru.


Wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdołali dotrzeć na szczyt: nic straconego! Zgodnie z zasadami konkursu – pod uwagę bierzemy wyniki z całego roku – przed Wami jeszcze7 miesięcy walki o cenne upominki. Nadal możecie wygrać w naszym konkursie!

Przypominamy, że walczycie o ilustrowaną historię Manchesteru United ze wstępem autorstwa samego Bobby’ego Charltona, a także książki „Kompletnie Konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną” oraz „Kibicowanie jako uniwersalny język”

Sponsorem nagród książkowych jest księgarnia Sendsport, za co serdecznie dziękujemy ;-). Przypominamy także, że pula nagród ciągle rośnie! Będziemy Was informować o wszelkich nowościach! Naprawdę warto komentować!

Przypomnienie zasad konkursu

Należy komentować, komentować i… komentować. Aha, i jeszcze komentować. Od stycznia aż do grudnia, do miesiąc redlogowi redaktorzy będą wybierać najlepszą trójkę czytelników udzielających się pod tekstami na Redlog.pl. Grono autorów na uwadze będzie miało zarówno ilość, jak i jakość komentarzy widocznych na naszym blogu. Zwycięzcę wyłonimy w końcoworocznym wielkim finale. Oto szczegóły zabawy:

  • Po zakończeniu każdego miesiąca redaktorzy Redlog.pl wybierają Top 3 komentujących na blogu. Biorą oni pod uwagę ilość i zawartość merytoryczną ich komentarzy.
  • Redaktorzy opierają się na wszystkich komentarzach opublikowanych pod wpisami. Komentarze na Facebooku oraz innych stronach nie biorą udziału w zabawie.
  • Wraz z ogłoszeniem najlepszej trójki grudnia, zostanie opublikowana końcowa klasyfikacja najlepiej komentujących. Osoby z pierwszych pięciu miejsc mają szansę na otrzymanie nagrody głównej.
  • Ostatecznego zwycięzcę wybiorą sami zainteresowani. Komentujący z Top 5 AD 2011 wyłonią spośród siebie poprzez tajne głosowanie najbardziej godnego nagrody.
  • W głosowaniu owym nie będzie fizycznej możliwości głosowania na siebie.
  • W razie otrzymania najwyższej liczby głosów przez dwie bądź więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje kierownictwo Redlog.pl
  • Sposób odebrania nagrody zostanie ustalony indywidualnie
  • Konkurs nie obejmuje redaktorów Redlog.pl

Wszystko powinno być już jasne. Do kogo zawędruje główna nagroda? To zależy tylko od Was. Zapewniamy, iż przy każdym z wyborów będziemy starali się być maksymalnie sprawiedliwi i rzetelni.

Przewiń na górę strony