Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Rusza wielki wakacyjny nabór do Redloga!

Rusza wielki wakacyjny nabór do Redloga!

Rusza wielki wakacyjny nabór do Redloga!
Jeśli fascynuje Ciebie angielska Premier League, a w szczególności Manchester United, i chciałbyś lub chciałabyś przyczynić się do współtworzenia Redloga nie ma chyba lepszej okazji. Szukamy chętnych na wiele stanowisk, zachęcamy do zapoznania się z nimi gdyż każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ale co daje praca na Redlogu? Na to nurtujące pytanie odpowiemy w dalszej części tekstu.

Co daje praca na Redlogu?

To pytanie chyba najbardziej nurtuje wszystkich chętnych, dlatego zaczniemy od tego aspektu. Otóż oprócz sposobności do poznania wielkiej ilości wspaniałych osób, poszerzania swojej wiedzy na temat United oraz możliwości skonfrontowania swojej opinii z tysiącami innych kibiców Czerwonych Diabłów udzielanie się na Redlogu wiąże się z wieloma profitami. Począwszy od prywatnego bloga w domenie .redlog.pl (za przykład niech posłuży tutaj blog Wiktora) a skończywszy na prawdziwej legitymacji dziennikarskiej, która otwiera wiele drzwi w Polsce i Zjednoczonym Królestwie. O takich drobiazgach jak własna skrzynka @redlog.pl oraz konto na naszym serwerze jabbera już nie będziemy chyba wspominać. Dlatego nie ma czego się bać jeśli chcesz spróbować u nas własnych sił prosimy o kontakt – nie gryziemy ;-).

Felietonista

Na samym początku zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w pisaniu własnych tekstów na Redlogu. To naprawdę nie jest trudne – wystarczy mieć coś ciekawego do powiedzenia i sprawnie ubrać to w słowa. Brak doświadczenia nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować własnych sił. Dlatego wszystkich chętnych prosimy o kontakt o pod adresem [email protected].

Tłumacz

Jeśli jednak wolisz poćwiczyć swój język angielski i łatwiej idzie Ci tłumaczenie – to nic! Poszukujemy także osób, które tym się zajmują. To bardzo dobry trening przed maturą i egzaminami FCE/CAE ;). Warto dodać, że to bardzo wstęp do pisania własnych felietonów. Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy.

Moderator wideo

Być może poprzednie dwa stanowiska nie przypadłby Ci do gustu, ale może z moderatorem wideo będzie inaczej. Co tutaj dużo pisać – do zadań takich osób należy pilnowanie, aby w dziale wideo nie pojawiał się spam. Dość przyjemna praca no i… wspaniała okazja na pooglądanie ciekawych filmów o United, nieprawdaż?

Opiekun galerii

Do obowiązków opiekuna galerii należy… opiekowanie się naszą galerią. No dobrze – my też nie lubimy masła maślanego. Przechodząc więc do konkretów – osoba odpowiedzialna za tę część redloga po prostu dodaje galerie meczowe etc. oraz administruje całym działem. Prawda, że przyjemna robota ;-)?

Opiekun facebooka

Jeśli lubisz Facebooka i sporo na nim przesiadujesz to jest to coś specjalne dla Ciebie! Co robi Opiekun Facebooka? Po prostu wrzuca różne ciekawostki (zdjęcia, filmy etc.) związane z United na naszą stronę na Facebooku

Red Spy

Dość tajemnicze nazwa, ale wszystko sprowadza się do wyszukiwania interesujących dla czytelników materiałów, tematów, które warto poruszyć na Redlogu. Także jeśli spędzasz dużo czasu na czytanie wszelakich stron o United i mógłbyś podrzucać ciekawych tematów innym redaktorom to jest to stanowisko dla Ciebie. Oczywiście możesz także wziąć sprawę w swoje ręce i pisać własne teksty ;-).

Korekta tekstów

Tutaj ukłon w stronę wszystkich, którzy chcieliby przyczynić się do tego, aby Redlog świecił przykładem pięknej polszczyzny. Wszyscy pedanci (i pedantki oczywiście) językowi mile widziani.

Multimedia

Adobe Photoshop, Sony Vegas… jeśli te nazwy kojarzą Ci się od razu Twoimi zainteresowaniami czyli zajmujesz się grafiką lub Tworzeniem kompilacji mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na Redlogu znajdzie się miejsce dla osoby z Twoim talentem!Wszystkich chętnych prosimy o kontakt pod adresem mailowym (nie zapomnijcie napisać jakie stanowisko Was interesuje :-) ): [email protected]
. Nie ma się czego bać. Nie gryziemy!


Przewiń na górę strony