Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Komentuj i zgarniaj nagrody!

Komentuj i zgarniaj nagrody!

komentator_big.jpg
Konkurs świąteczny za nami, do następnych świąt (poza dniami babci i dziadka, urodzinami naczelnego oraz marcowym zlaniem Chelsea) parę miesięcy, więc powstałą lukę trzeba było jakoś wypełnić. Otóż ogłaszamy nowy konkurs, w którym główną nagrodą będzie… To za chwilę. Ważne, że trwać on będzie nie dwa dni, nie tydzień, ale cały rok pański 2011. O co dokładniej się rozchodzi? Czytaj poniżej.

» Nabór do redakcji
» Chcesz opublikować swój tekst na Redlogu? Wyślij go nam!
» Dlaczego warto komentować na Redlogu?
Śledź nas na Facebooku

Wpierw kilka nowości

Na sam początek coś, co spodoba się miłośnikom oglądania innych meczów innych drużyn. Od dziś będziecie mogli oglądać na Redlogu praktycznie wszystkie mecze Premier League… i nie tylko. Linki do spotkań możecie znaleźć w dziale: Oglądaj mecze na żywo, prosimy także o wszelkie sugestie odnośnie wyglądu tegoż działu.

Oprócz tego poprawiliśmy kilka małych szczegółów na stronie głównej. Dzięki temu macie teraz dostęp do ostatnich komentarzy oraz wpisów z forum za pomocą jednego kliknięcia. Oczywiście to nie koniec nowości, ale następna ich porcja pojawi się w terminie późniejszym.

Przy okazji przypominamy o ciągle trwającym naborze do redakcji. Jeśli chcesz tłumaczyć teksty lub pisać własne prosimy o kontakt. Szczegóły na temat naboru możecie przeczytać w specjalnym wpisie na temat naboru.

Zapraszamy także do śledzenia nas na Facebooku!

Konkurs

Jak sugeruje główny obrazek, konkurs będzie dotyczył Waszej aktywności komentatorskiej. O tym, że warto dyskutować na temat pojawiających się u nas tekstów pisał nie tak dawno Krzysiek w tekście „Czy Warto”. Dziś dochodzi jeszcze jeden argument za. Mianowicie – nagroda, jaką zdobędzie osoba najlepiej komentująca redlogowe wpisy.

Nagroda główna

Jest to oficjalna ilustrowana historia Manchesteru United ze wstępem autorstwa samego Bobby’ego Charltona. Książka ta posiada wszystko, co zawierać powinna – wywiady, sylwetki piłkarzy, relacje z najważniejszych meczów itd. A wszystko to zawarte w ponad 350 stronach. Sponsorem nagrody jest księgarnia Sendsport za co serdecznie dziękujemy ;-)
Co trzeba zatem czynić, by obiekt ten otrzymać?

Komentować, komentować i… komentować. Aha, i jeszcze komentować. Od stycznia aż do grudnia, do miesiąc redlogowi redaktorzy będą wybierać najlepszą trójkę czytelników udzielających się pod felietonami, a wkrótce także tłumaczeniami oraz… No właśnie, przekonacie się :) Grono autorów na uwadze będzie miało zarówno ilość, jak i jakość komentarzy widocznych na naszym blogu. Zwycięzcę wyłonimy w końcoworocznym wielkim finale. Oto szczegóły zabawy:

  • Po zakończeniu każdego miesiąca redaktorzy Redlog.pl wybierają Top 3 komentujących na blogu. Biorą oni pod uwagę ilość i zawartość merytoryczną ich komentarzy.
  • Redaktorzy opierają się na wszystkich komentarzach opublikowanych pod wpisami. Komentarze na Facebooku oraz innych stronach nie biorą udziału w zabawie.
  • Wraz z ogłoszeniem najlepszej trójki grudnia, zostanie opublikowana końcowa klasyfikacja najlepiej komentujących. Osoby z pierwszych pięciu miejsc mają szansę na otrzymanie nagrody głównej.
  • Ostatecznego zwycięzcę wybiorą sami zainteresowani. Komentujący z Top 5 AD 2011 wyłonią spośród siebie poprzez tajne głosowanie najbardziej godnego nagrody.
  • W głosowaniu owym nie będzie fizycznej możliwości głosowania na siebie.
  • W razie otrzymania najwyższej liczby głosów przez dwie bądź więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje kierownictwo Redlog.pl
  • Sposób odebrania nagrody zostanie ustalony indywidualnie
  • Konkurs nie obejmuje redaktorów Redlog.pl*

Wszystko powinno być już jasne. Do kogo zawędruje główna nagroda? To zależy tylko od Was. Zapewniamy, iż przy każdym z wyborów będziemy starali się być maksymalnie sprawiedliwi i rzetelni. Mamy nadzieję, iż od przybytku komentujących poważnie rozboli nas głowa!

*A szkoda :) – Kris1908

Przewiń na górę strony