Nie przegap
Strona główna / Offtopic / Czy warto?

Czy warto?

Czy warto?
Dziś wstęp jest niepotrzebny. Mamy do Ciebie wiadomość, której mamy nadzieję, nie zlekceważysz. „Czy warto komentować na Redlogu?” – brzmi pytanie. A odpowiedź?

Warto, bo redlogowy wpis to nie tylko suchy tekst, ale też dyskusja o nim. Pełnią felietonu czy obszernego komentarza jest wypowiedź autora oraz dialog Was, czytelników uzupełniający to, co niedopowiedziane. Owoc prac redaktora dzięki publikowanym opiniom nie umiera śmiercią naturalną po skończonej lekturze.

Warto, bo autor wpisu dzięki komentarzom wie, że istnieją ludzie, którzy czytają to, co dla nich przygotował. Redaktor znajduje chęci do tworzenia – jak można zmobilizować się ze świadomością spędzanych przed komputerem godzin tylko na własny użytek? Daj znać, że istniejesz.

Warto, bo ostatni nabór przyniósł owoce w postaci nowych, świeżych, ale także powracających redaktorów. Spraw, aby ich początki na tym blogu nie przeszły bez echa.

Warto, bo dobry wpis zasługuje na pochwałę. Uwierz, życzliwe słowa od ludzi często w ogóle nieznajomych pod własnym tekstem cieszą niepomiernie. Nic tak nie motywuje do dalszych działań jak uznanie czytelników.

Warto, bo w przypadku tekstu na poziomie poniżej oczekiwań czytelników można wskazać błędy i niedociągnięcia. Autor nieświadom własnych niedoskonałości nie poprawi się, ba, niezauważenie pogrąży się w złych nawykach. Twoja pomoc w doskonaleniu redlogowych dzieł jest nieoceniona.

Warto, bo dzięki celnemu pytaniu dowiesz się, co autor miał na myśli. Tekst nie zawsze jest jednoznaczny, czasami zakręca się go jak baranie rogi, więc naturalną koleją losu są nieporozumienia, które warto naprawiać.

Warto, bo Redlog nie stoi w miejscu. Blog się rozwija, ale aktywność Twoja i pozostałych czytelników jest niezbędna to tego, by w przyszłości możliwe były działania wykraczające poza to, co mamy dziś.

Warto, bo jest to okazja do wymiany zdań z ludźmi na poziomie na tematy Tobie bliskie. Możesz z innymi fetować zwycięstwa oraz szukać pociechy po porażce, wychwalać swoich idoli lub krytykować złe zjawiska. Tutaj znajdziesz ludzi, którzy się z Tobą zgadzają, bądź stoją po drugiej stronie metaforycznej barykady. Nie zaznasz tego jednak, dopóki się nie ujawnisz.

Warto, bo to również Ty możesz zabłysnąć wiedzą, celną uwagą, ciętą ripostą czy poczuciem humoru.

Warto, bo to w końcu dla Ciebie grupa ludzi tworzy, spędzając wiele czasu przed ekranem komputera. Sens istnienia Redloga zachowamy tylko wtedy, gdy Ty będziesz obecny.

Dlatego pamiętajcie o jednej rzeczy:

Redlog potrzebuje Twoich komentarzy!

Przewiń na górę strony