Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Najlepsi komentatorzy marca!

Najlepsi komentatorzy marca!

Najlepsi komentatorzy lutego!
Z wielką przyjemnością ogłaszamy trzecią część wyników cząstkowych konkursu na komentatora roku – tym razem za miesiąc marzec. Po pewnym czasie przeznaczonym na zastanowienie się, wybraliśmy podium, które prezentujemy poniżej.

»Czy warto?
»Komentuj i zgarniaj nagrody!
»Najlepsi komentatorzy lutego!

Nie przedłużając – na pierwszym miejscu po raz kolejny uplasował się Queiroz. Za nim znajduje się Sayper, a najniższy stopień podium okupuje Hubercik. Czołowa trójka wyprzedziła nieznacznie czytelnika YanPL.

Widzicie, że czołowa trójka na razie się praktycznie nie zmienia. Nie znaczy to, że inni nie mają dostępu do top 3 – czekamy na mądre komentarze każdego czytelnika. Podkreślamy, że na ocenę w danym miesiącu nie mają wpływu wydarzenia sprzed tego okresu – każdy etap jest zupełnie niezależny od pozostałych.

Wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdołali dotrzeć na szczyt w pierwszym kwartale: nic straconego! Zgodnie z zasadami konkursu – pod uwagę bierzemy wyniki z całego roku – przed Wami, drodzy Czytelnicy, jeszcze 9 miesięcy zażartej walki o cenne upominki. Nadal możecie wygrać w naszym konkursie!

Przypominamy, że walczycie o ilustrowaną historię Manchesteru United ze wstępem autorstwa samego Bobby’ego Charltona, a także książki „Kompletnie Konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną” oraz „Kibicowanie jako uniwersalny język”

Sponsorem nagród książkowych jest księgarnia Sendsport, za co serdecznie dziękujemy ;-). Przypominamy także, że pula nagród ciągle rośnie! Będziemy Was informować o wszelkich nowościach! Naprawdę warto komentować!

Przypomnienie zasad konkursu

Należy komentować, komentować i… komentować. Aha, i jeszcze komentować. Od stycznia aż do grudnia, do miesiąc redlogowi redaktorzy będą wybierać najlepszą trójkę czytelników udzielających się pod tekstami na Redlog.pl. Grono autorów na uwadze będzie miało zarówno ilość, jak i jakość komentarzy widocznych na naszym blogu. Zwycięzcę wyłonimy w końcoworocznym wielkim finale. Oto szczegóły zabawy:

  • Po zakończeniu każdego miesiąca redaktorzy Redlog.pl wybierają Top 3 komentujących na blogu. Biorą oni pod uwagę ilość i zawartość merytoryczną ich komentarzy.
  • Redaktorzy opierają się na wszystkich komentarzach opublikowanych pod wpisami. Komentarze na Facebooku oraz innych stronach nie biorą udziału w zabawie.
  • Wraz z ogłoszeniem najlepszej trójki grudnia, zostanie opublikowana końcowa klasyfikacja najlepiej komentujących. Osoby z pierwszych pięciu miejsc mają szansę na otrzymanie nagrody głównej.
  • Ostatecznego zwycięzcę wybiorą sami zainteresowani. Komentujący z Top 5 AD 2011 wyłonią spośród siebie poprzez tajne głosowanie najbardziej godnego nagrody.
  • W głosowaniu owym nie będzie fizycznej możliwości głosowania na siebie.
  • W razie otrzymania najwyższej liczby głosów przez dwie bądź więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje kierownictwo Redlog.pl
  • Sposób odebrania nagrody zostanie ustalony indywidualnie
  • Konkurs nie obejmuje redaktorów Redlog.pl

Wszystko powinno być już jasne. Do kogo zawędruje główna nagroda? To zależy tylko od Was. Zapewniamy, iż przy każdym z wyborów będziemy starali się być maksymalnie sprawiedliwi i rzetelni.

Przewiń na górę strony