Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Najlepsi komentatorzy stycznia!

Najlepsi komentatorzy stycznia!

Najlepsi komentatorzy stycznia!
Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić wyniki cząstkowe konkursu na komentatora roku za miesiąc styczeń. Niemało problemów sprawił nam wybór pierwszej trójki za ubiegły miesiąc. Braliśmy pod uwagę ilość komentarzy i ich zawartość merytoryczną.

» Czy warto?

Przejdźmy od razu do meritum sprawy. Pierwsze miejsce w styczniu zajął użytkownik Hubercik, który komentował często, ale również wnosił wiele do redlogowej dyskusji. Na drugiej pozycji uplasował się Silvan, natomiast trzecie miejsce zajął Sayper.

Tak jak wspomnieliśmy – wybór był niesamowicie trudny. Największe dyskusje wśród redaktorów Redlog.pl wzbudzało to, kto powinien zająć trzecie miejsce. Dlatego też powinniśmy wyróżnić użytkowników: Queiroz, Mubinio, klimo, Tetris, Lyzwa, Iv, amadi, którzy swoimi komentarzami wzbogacali dyskusje na Redlogu i niewiele im brakło, by znaleźć się na styczniowym podium. Jednak nic straconego! Zgodnie z zasadami konkursu – pod uwagę bierzemy wyniki z każdego miesiąca – przed Wami, drodzy Czytelnicy, jeszcze 11 miesięcy zażartej walki o cenne upominki.

Mamy też przyjemność poinformować, że pula nagród zwiększyła się – walczycie zatem o więcej niż o nagrodę główną – ilustrowaną historię Manchesteru United ze wstępem autorstwa samego Bobby’ego Charltona.

Nagroda główna

Oprócz tego użytkownicy, którzy po zakończeniu konkursu zajmą 2. i 3. miejsce otrzymają książki piłkarskie – „Kompletnie Konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną” oraz „Kibicowanie jako uniwersalny język”.

Nowe nagrody w konkursie

Sponsorem nagród książkowych jest księgarnia Sendsport, za co serdecznie dziękujemy ;-). Przypominamy także, że pula nagród ciągle rośnie! Będziemy Was informować o wszelkich nowościach! Naprawdę warto komentować!

Zasady konkursu

Komentować, komentować i… komentować. Aha, i jeszcze komentować. Od stycznia aż do grudnia, do miesiąc redlogowi redaktorzy będą wybierać najlepszą trójkę czytelników udzielających się pod tekstami na Redlog.pl. Grono autorów na uwadze będzie miało zarówno ilość, jak i jakość komentarzy widocznych na naszym blogu. Zwycięzcę wyłonimy w końcoworocznym wielkim finale. Oto szczegóły zabawy:

  • Po zakończeniu każdego miesiąca redaktorzy Redlog.pl wybierają Top 3 komentujących na blogu. Biorą oni pod uwagę ilość i zawartość merytoryczną ich komentarzy.
  • Redaktorzy opierają się na wszystkich komentarzach opublikowanych pod wpisami. Komentarze na Facebooku oraz innych stronach nie biorą udziału w zabawie.
  • Wraz z ogłoszeniem najlepszej trójki grudnia, zostanie opublikowana końcowa klasyfikacja najlepiej komentujących. Osoby z pierwszych pięciu miejsc mają szansę na otrzymanie nagrody głównej.
  • Ostatecznego zwycięzcę wybiorą sami zainteresowani. Komentujący z Top 5 AD 2011 wyłonią spośród siebie poprzez tajne głosowanie najbardziej godnego nagrody.
  • W głosowaniu owym nie będzie fizycznej możliwości głosowania na siebie.
  • W razie otrzymania najwyższej liczby głosów przez dwie bądź więcej osób o przyznaniu nagrody zadecyduje kierownictwo Redlog.pl
  • Sposób odebrania nagrody zostanie ustalony indywidualnie
  • Konkurs nie obejmuje redaktorów Redlog.pl

Wszystko powinno być już jasne. Do kogo zawędruje główna nagroda? To zależy tylko od Was. Zapewniamy, iż przy każdym z wyborów będziemy starali się być maksymalnie sprawiedliwi i rzetelni. Mamy nadzieję, iż od przybytku komentujących poważnie rozboli nas głowa!

Przewiń na górę strony