Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Konkurs świąteczny – sprawdź swoją wiedzę o United! Edycja II

Konkurs świąteczny – sprawdź swoją wiedzę o United! Edycja II

Konkurs świąteczny
Redlogowy Święty Mikołaj nie śpi i pod choinkę może przynieść Wam bardzo ciekawe prezenty, jednak aby dostać coś innego niż diabelską rózgę trzeba się nieco natrudzić. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę o Manchesterze United. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Jest to już druga edycja, w zeszłym roku spotkała się z wielkim zainteresowaniem i mamy cichą nadzieję, że i tym razem będzie podobnie!

» Życzenia świąteczno-noworoczne
» Nabór do redakcji
» Dlaczego warto komentować na Redlogu

Jak już pisaliśmy we wstępie, jest to już druga edycja naszego konkursu. Ponieważ ostatnim razem bardzo przypadły Wam do gustu nagrody, nie zmieniliśmy ich za bardzo.

Nagrody

Zacznijmy może od najprzyjemniejszego, czyli nagród. W tym roku skorzystaliśmy z zeszłorocznego pomysłu Redlog Christmas Pluszak Edition, ale że nie tylko słodkimi pluszakami człowiek żyje, nie zabrakło także „standardowych nagród”.

1. miejsce

Misiek United
Koszulka United

2. miejsce

Mikołaj United
Piłka United

3. miejsce

Bałwanek United
Flaga United

UWAGA!

Oprócz tego wśród osób biorących udział w konkursie wylosujemy jednego uczestnika, który otrzyma zimowy zestaw United (czapka, szalik, rękawiczki… co prawda podobnie jak rok temu i teraz przyszła odwilż, ale podobno w styczniu znowu mróz złapie :D).

Zimowy zestaw United

Zasady

Naprawiając zeszłoroczny błąd, tym razem nie liczy się tylko godzina nadesłania poprawnych odpowiedzi, ale także czas rozwiązania quizu. Nie chcemy opierać się tylko na tym drugim, ponieważ niektórych mogłoby podkusić podejrzenie pytań na innym koncie, aby potem rozwiązać je w 10 sekund na innym. Dlatego ranking będzie budowany według takich kryteriów:

  • Ilość poprawnych odpowiedzi
  • Czas poświęcony na wypełnienie quizu
  • Godzina wysłania odpowiedzi

Ostatnie dwa kryteria brane są pod uwagę tylko w przypadku, gdy 2 lub więcej osób ma taką samą liczbę punktów. Konkurs wystartuje 26. grudnia. Został podzielony na 3 etapy, które odbędą się kolejno 26., 27. i 28. grudnia. Każdy użytkownik może wystartować tylko raz w każdym etapie, wszystkie próby oszustw etc. będą surowo karane (dyskwalifikacja). Etapy trwają równe 24h.

Aby móc wystartować w konkursie, trzeba posiadać aktywne konto na Redlogu. Aby sprawdzić, czy wszystko działa jak należy, sprawdźcie, czy jak klikniecie na „Edytuj profil” pojawi się Wam formularz pozwalający na edycję konta. W przeciwnym razie prosimy o kliknięcie wyloguj i założenie konta ;-). Osoby mające facebooka mogą pójść na skróty i skorzystać z rejestracji na Redlogu za pomocą tego serwisu społecznościowego (instrukcja rejestracji na Redlogu za pomocą Facebooka).


Sprawdźcie, czy macie działające konto na Redlogu, klikając „Edytuj profil” w prawym górnym rogu Redloga.

Poniżej możecie wybrać godzinę, o której będą pojawiać się zagadki.

O której godzinie mają pojawiać się pytania konkursowe?

  • 22:00 (35%, 59 głosów)
  • 20:00 (27%, 46 głosów)
  • 18:00 (15%, 26 głosów)
  • 21:00 (15%, 25 głosów)
  • 19:00 (7%, 12 głosów)

Wszystkich głosujących: 168

Loading ... Loading ...

Pytania będą pojawiać się na specjalnej stronie konkursowej.

Startujemy 26 grudnia o godzinie 22:00!

Zapraszamy do dyskusji na temat konkursu i zgłaszania wszelkich uwag odnośnie konkursu, póki go jeszcze nie zaczęliśmy ;-).

Wyniki

W tym miejscu będzie znajdować aktualizowana lista rankingowa (top 10).

Korzystając z okazji…

Pamiętajcie, że Redloga nie tworzymy dla siebie, ale dla Was! Dlatego bardzo zależy nam, abyście w miarę możliwości komentowali nasze wypociny. Wtedy wiemy, jakie teksty podobają Wam się, a które nie. Oprócz tego jest to wspaniała okazja do poznania innych kibiców i wymiany zdań na różne tematy. Jeśli się wahasz, to polecamy specjalny wpis na ten temat: Czy warto?

PS.

Do każdej nagrody dołączamy… bombki United!

Bombki Manchesteru United

Przewiń na górę strony