Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Startuje czat! Czytaj Redloga na komórce!

Startuje czat! Czytaj Redloga na komórce!

Startuje czat! Czytaj Redloga na komórce!
Po kilku dniach testów możemy z dumą powiedzieć, że redlogowy czat został wyszedł z fazy beta. Już jutro zapraszamy do dyskusji przed i pomeczowej! Oprócz tego pragniemy przypomnieć, że od ponad 2 lat możecie czytać na Redloga na swoim telefonie komórkowym!

» Wstąp do piekła! Noworoczny nabór do redakcji!

Czat

» Włącz czat

Zostało nam jeszcze przygotowanie licznika osób na czacie, właśnie nad tym pracujemy. Oprócz tego zarejestrowani użytkownicy, będą mogli tworzyć terminy spotkań na czacie oraz dopisywać się do „listy obecności”, dzięki czemu z łatwością będziecie mogli się umówić na wspólne pogaduchy!

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc manfanowi, Silvanowi, hadaszyszkowi, Miko, paolo i wielu innym Czytelnikom za pomoc w doskonaleniu tej nowości. Co tu dużo pisać – zapraszamy do czatowania ;-).

m.Redlog.pl – czyli Manchester United w Twojej komórce

Podczas testów czatu okazało się, że mało osób wie, że od ponad 2 lat możecie czytać Redloga za pomocą swojego telefonu komórkowego. Oprócz tego znajdują się tam wyniki spotkań Premier League, tabele a także newsy naszych partnerów. Czyli w praktyce wszystko czego potrzebuje kibic Manchesteru United.

Zdradzimy Wam mały sekrecik – pracujemy obecnie nad tym, aby było możliwe komentowanie tekstów przez komórkę. Dzięki czemu będziecie mogli włączać się w dyskusję z dowolnego miejsca w Polsce… wystarczy Wam telefon ;-)

http://m.redlog.pl

Ta mini stronka została tak zaprojektowana, aby „zjadała” jak najmniej transferu, dzięki czemu będzie ładować się szybko, a samo przeglądanie będzie tańsze (osoby korzystające z Internetu GPRS wiedzą o co chodzi).


I tak w ramach przypomnienia (tak wiem… zanudzamy ;( ).

Rejestracja – czyli Redlogowe konto

Na początku wszystkim uspokoimy – nie martwcie się. Do komentowania nie trzeba się rejestrować, wszystko zostaje po staremu. Rejestracja została stworzona z myślą o naszych stałych Czytelnikach, którzy chcieliby mieć coś więcej ;-). Konto także umożliwi szybkie logowanie, które będzie potrzebne, aby móc korzystać z czatu. Ma to na celu dokładniejsze sprawdzenie „internetowej tożsamości”, aby po prostu nikt niepożądany nie mógł popsuć atmosfery podczas rozmów. W tej chwili wszyscy, którzy komentowali na Redlogu widzą stary „boks”, ale zachęcamy do wylogowania się, rejestracji i korzystania z tej nowej funkcji. W razie problemów radzimy wyczyścić cookies.

Facebook

Oprócz tego zapraszamy na serwis Facebook.com gdzie możecie dołączyć do fanów Redloga. Tak w skrócie – Facebook jest ogólnoświatową wersją naszej-klasy (gdyby ktoś nie wiedział to właśnie Facebook był protoplastą naszej klasy). Czy Warto dołączyć Facebooka i zacząć śledzić na nim Redloga? Oczywiście, że tak! To jest po prostu świetna zabawa, która po prostu uzależnia!

Konto na facebooku już za niedługo będzie można połączyć z tym kontem, które założycie sobie (do czego zachęcamy) na Redlogu co umożliwi korzystanie z nowości, nad którymi teraz pracujemy.

» Redlog na Facebooku

Waszym zdaniem

Po prawej stronie Redloga znajduje się dział „Waszym zdaniem” gdzie umieszczamy Wasze ciekawe komentarze. Znalazł się tam link do szybkiego formularza, za pomocą którego możecie szybko wysłać nam swój tekst. Dlatego jeśli macie wenę na jakiś tekst – nie czekajcie, napiszcie go i wyślijcie go do redakcji. Odpowiadamy na każdego maila!

Przewiń na górę strony