Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Wstąp do piekła! Noworoczny nabór do redakcji!

Wstąp do piekła! Noworoczny nabór do redakcji!

Wstąp do piekła! Nabór do redakcji!
Święta, święta i po świętach. Powoli trzeba wracać do swoich codziennych zajęć, jednak zbliżający się nieubłaganie początek 2010 roku może być świetną okazją, aby w ramach postanowień noworocznych sprawdzić swoje siły na Redlogu!

» Co umożliwi Ci praca na Redlog.pl?
» Kogo szukamy?
» Wyślij nam swój tekst

Każdy, każdy z Was może dołączyć do naszej redakcji. Wystarczy, że przyśle do nas tekst opatrzony imieniem, nazwiskiem, nickiem i numerem GG (lub skype) na [email protected]. Jeśli nie zajmujesz się pisaniem to nic – sprawdź kogo jeszcze szukamy.

Co ważne, chcemy Was uspokoić – nie bójcie się napisać do nas, nie bójcie się, nie wmawiajcie sobie, że jesteście za słabi. Doszły do nas słuchy, że wielu twierdzi, że „Redlog to już coś i za wysokie progi dla mnie” – jeżeli ktoś z Was tak chociaż raz pomyślał to nie myślcie o tym i chwytajcie pióra w ręce i do dzieła! Mówimy to do każdego, bez względu na wiek czy płeć. Do Ciebie, Ciebie i Ciebie. I do tego pana w niebieskiej koszulce również i pani w czerwonej…

Rozumiemy, że także przerażać Was może fakt, iż Redlog ma szerokie grono czytelników (możecie zobaczyć nasze statystyki), jeden tekst czyta wiele tysięcy ludzi, a liczby te wciąż rosną. Oczywiście nasi Czytelnicy odznaczają się niezwykle wysoką kulturą komentowania, więc żadna krytyka nie będzie bezpodstawna, a żadna pochwała nie zostanie udzielona przedwcześnie. Tu pojawia się pierwsza cecha, którą powinien odznaczać się przyszły redaktor Redloga – odporność psychiczna. Trzeba potrafić podnieść się po słowach krytyki, słabszym tekście czy subiektywnej ocenie, z którą inni się nie zgadzają.

W razie potrzeby nasi redaktorzy chętnie Wam pomogą, podzielą się swoim doświadczeniem, podpowiedzą, wytłumaczą. Nie martwicie się, że popełniacie błędy. Wielu wspaniałych i bardzo dobrych obecne redaktorów miało bardzo słabe początki i właśnie dzięki pomocy innych członków redakcji. Zapraszamy więc gorąco wszystkich chętnych do zgłaszania swoich aplikacji. Pamiętajcie, że Redlog to miejsce, dzięki któremu początki dziennikarskiej kariery stają się dużo łatwiejsze. To przepustka otwierająca wiele drzwi i pozwalająca naprawdę zaistnieć w polskim dziennikarstwie – czytają nas redaktorzy wielu gazet i czasopism związanych z branżą sportową i nie tylko.

Dołącz do nas! Czekamy na wszystkie osoby chętne do współtworzenia tego unikatowego projektu! Chcesz pracować na Redlogu? Nic prostszego – napisz na [email protected]. Interesuje Cię Soccerlog? Czekamy na Ciebie pod adresem [email protected]. Nie przegap tej szansy!

Co umożliwi Ci praca na Redlog.pl?

 • pracę w młodym, ambitnym zespole,
 • postawienie pierwszych kroków w dziennikarstwie i rozwój swoich umiejętności,
 • zaprezentowanie swoich opinii przed bardzo szerokim gronem czytelników,
 • poznanie wielu interesujących osób ze świata sportu,
 • zdobycie akredytacji dziennikarskich na wiele wydarzeń sportowych i okołosportowych,
 • Własną skrzynkę pocztową z domeną @redlog.pl,
 • własnego bloga z domeną .redlog.pl
 • poznanie wielu ludzi podzielających Twoje pasje – redaktorów i czytelników
 • w niedalekiej przyszłości możliwość otrzymania legitymacji dziennikarskiej

Kogo szukamy?

 • osób, które chcą pisać :-),
 • felietonistów,
 • tłumaczy,
 • newsmanów,
 • programistów
 • grafików,
 • kompilatorów

Szykujemy wiele nowości, ale potrzebujemy też rąk do pracy :-).

Chcesz wysłać do nas swój tekst na Redloga? Wyślij go na nasz adres emailowy: [email protected] lub skorzystaj ze specjalnego formularza (polecamy jednak kontakt mailowy :-)). Chcesz zostać z nami na dłużej? Na Ciebie czeka drugi formularz. Zgłoszenia przyjmujemy także przez nasz adres mailowy [email protected]. Przypominamy! Tekst prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem, nickiem oraz numerem GG lub skype.

Serdecznie zapraszamy do wstąpienia do redakcji! I powtarzamy jeszcze raz – nie bójcie się spróbować ;-)!

Przewiń na górę strony