Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Redlogowe prezenty na Święta!

Redlogowe prezenty na Święta!

Redlogowe prezenty na Święta
Jeżeli myśleliście, że redakcja Redloga zapomniała o Świętach jesteście w dużym błędzie ponieważ mamy dla Was dwie świeżutkie nowości. Żeby nie przeciągać przejdę od razu do szegółów.

Na pierwszy ogień pójdzie następny blog pod skrzydłami Redloga – Plotkujemy.Redlog.pl – znajdziecie tutaj przeróżne plotki z Premiership, a także innych lig europejskich. Zastanawialiśmy się czy uruchomić taki serwis, ale po długich rozmyślaniach doszliśmy do wniosku, że czasami poczytanie o problemach, wpadkach naszych podopiecznych poprawia humor. Za ten serwis odpowiada nasz nowy redakcyjny kolega – Siberus. Trzymamy kciuki!

A teraz to o co kilka tygodni temu prosił jeden z naszych czytelników… Strona internetowa z newsami, wynikami, tabelami i wpisami z Redloga przystosowana do oglądania na telefonach komórkowych! Teraz nie ważne gdzie się znajdujecie wystarczy telefon z połączeniem do Internetu i przeglądarką. Jeśli tej ostatniej nie posiadacie wystarczy, że zainstalujecie sobie Operę Mini. Trochę się zagalopowałem, więc wróćmy do początku – przedstawiam Wam m.Redlog.plbeta. Jest to wersja, w której wiele trzeba jeszcze dopracować, dlatego prosimy o wszelki sugestie.

W naszym nowym dziecku znajdziecie wszystko co jest fanowi Czerwonych Diabłów potrzebne:

  • tabelę Premiership
  • wyniki spotkań Premiership
  • statystyki (gole, występy, kartki zawodników Manchesteru United)
  • wiadomości z Old Trafford
  • w najbliższym czasie będzie także dostępna relacja live

Żeby nie przeciągać przejdę do składania życzeń świątecznych…

W imieniu całej redakcji Redlog.pl życzę Wam drodzy Czytelnicy, aby Święta, które już są prawie na półmetku, przeminęły Wam w miłej rodzinnej atmosferze, żeby nadchodzącym Nowym Roku dopisywało Wam zdrowie, szczęście i pomyślność. No i za zakończenie nie zaszkodzi chyba pożyczyć sobie i Wam, aby Czerwone Diabły nie wywoływały u nas bolów głowy i zbyt wysokiego ciśnienia oraz żeby wszystkie kontuzje trzymały się z daleka.

Czyli tak w skrócie…

Marzen o które warto walczyć,
radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół, z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć!

Wesołych Świąt!

Przewiń na górę strony