Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Noworoczne nowości na Redlogu

Noworoczne nowości na Redlogu

Noworoczne nowości na Redlogu
Redlog jak zwykle dba o swoich Czytelników i na dobry początek Nowego Roku przygotowaliśmy dla Was kilka nowości. Nie są może one rewolucyjne i nie są niespodzianką ponieważ zapowiadaliśmy je już w wpisie Zapraszamy na Facebooka! Czyli Redlog odkrywa karty…. Zapraszamy do lektury!

» Wstąp do piekła! Noworoczny nabór do redakcji!

Rejestracja – czyli Redlogowe konto

Redlog - logowanie

Na początku wszystkim uspokoimy – nie martwcie się. Do komentowania nie trzeba się rejestrować, wszystko zostaje po staremu. Rejestracja została stworzona z myślą o naszych stałych Czytelnikach, którzy chcieliby mieć coś więcej ;-). Konto także umożliwi szybkie logowanie, które będzie potrzebne, aby móc korzystać z czatu. Ma to na celu dokładniejsze sprawdzenie „internetowej tożsamości”, aby po prostu nikt niepożądany nie mógł popsuć atmosfery podczas rozmów. W tej chwili wszyscy, którzy komentowali na Redlogu widzą stary „boks”, ale zachęcamy do wylogowania się, rejestracji i korzystania z tej nowej funkcji. W razie problemów radzimy wyczyścić cookies.

Czat

» Włącz czat

Przez ostatnie kilka dni testowaliśmy nasz czat. Dziękujemy za pomoc manfanowi, Silvanowi, hadaszyszkowi, Miko, paolo i wielu innym Czytelnikom za pomoc w doskonaleniu tej nowości. Co tu dużo pisać – zapraszamy do czatowania ;-).

I tak w ramach przypomnienia:

Facebook

Oprócz tego zapraszamy na serwis Facebook.com gdzie możecie dołączyć do fanów Redloga. Tak w skrócie – Facebook jest ogólnoświatową wersją naszej-klasy (gdyby ktoś nie wiedział to właśnie Facebook był protoplastą naszej klasy). Czy Warto dołączyć Facebooka i zacząć śledzić na nim Redloga? Oczywiście, że tak! To jest po prostu świetna zabawa, która po prostu uzależnia!

Konto na facebooku już za niedługo będzie można połączyć z tym kontem, które założycie sobie (do czego zachęcamy) na Redlogu co umożliwi korzystanie z nowości, nad którymi teraz pracujemy.

» Redlog na Facebooku

Dział społeczność

Ale to nie koniec nowości! Powoli uruchamiamy na Redlogu dział Społeczność, w którym będziecie mogli znaleźć aktualne informacje na temat tego co dzieje się aktualnie w społeczności kibiców w Polsce. Nie zabraknie więc informacji o spotkaniach kibiców, mapy fanów (w przygotowaniu) oraz wielu innych bardzo przydatnych rzeczy.

Liczymy na Wasz aktywny udział w dziale Społeczność, zwłaszcza, że znajdzie się tam miejsce na filmiki, zdjęcia z Waszych wspólnych wypadów na mecze itd!

Waszym zdaniem

Po prawej stronie Redloga znajduje się dział „Waszym zdaniem” gdzie umieszczamy Wasze ciekawe komentarze. Znalazł się tam link do szybkiego formularza, za pomocą którego możecie szybko wysłać nam swój tekst. Dlatego jeśli macie wenę na jakiś tekst – nie czekajcie, napiszcie go i wyślijcie go do redakcji. Odpowiadamy na każdego maila!

Debaty i relacje tekstowe

Otrzymujemy ciągłe pochwały odnośnie prowadzonych przez Krzysia interaktywnych relacji tekstowych (przykładową możecie zobaczyć w wpisie Wideo z meczu Chelsea FC vs. Manchester United). Nie bójcie się – debaty i relacje tekstowe wrócą, ale Krzysiek jest na urlopie ;-).

Na zakończenie wielka prośba!

W imieniu autorów proszę Was, abyście nie żałowali komentarzy. Nic tak nie zachęca do pisania tekstów jak możliwość skonfrontowania swojego zdania ze zdaniem Czytelników. Bez tego po jakimś czasie po prostu nie chce się pisać… Wiem, że czasami pojawiają się teksty gorsze, mniej ciekawe… ale nie stroncie nawet wtedy od napisania co myślicie o danym wpisie i temacie w nim poruszonym. Pomoże to redaktorom pisać lepsze teksty i zawsze może zawiązać się ciekawa dyskusja!

Wygląda na to, że to wszystko! Zapraszam do komentowania i pisania wszelkich sugestii!

Przy okazji pragniemy Wam życzyć wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia w Nowym Roku 2010!

Przewiń na górę strony