Nie przegap
Strona główna / Offtopic / Konkurs: „Buntownik, który został królem”

Konkurs: „Buntownik, który został królem”

Ogłaszamy rozpoczęcie konkursu „Buntownik, który został królem”! Przez najbliższe trzy dni będziemy czekać na Wasze zgłoszenia, a najlepsi uczestnicy, którzy wezmą udział w naszej zabawie otrzymają książkowe nagrody m.in. biografie Érica Cantony opublikowane przez Wydawnictwo Anakonda.

» Cantona. Buntownik, który został królem
» Rozwiązanie konkursu „25 lat na szczycie”
» Sir Alex Ferguson – 25 lat na szczycie

Informacje ogólne

Przygotowany Konkurs składa się z trzech części, w których należy: odpowiedzieć na pytania, rozpoznać na zdjęciach piłkarzy Manchesteru United, a także… (tu zostaliśmy zainspirowani Maturą 2014™) pokolorować obrazek :)

Cantona. Buntownik, który został królem

Za wykonywanie poszczególnych zadań przyznawane będą punkty, a trzy osoby, które zgromadzą największą ilość oczek, zostaną nagrodzone książkami „Cantona: Buntownik, który został królem”. Ponadto z pośród pozostałych uczestników zabawy wyłonimy dwie osoby, którym najlepiej pójdzie w pierwszym bądź drugim etapie i otrzymają one odpowiednio: książkę „Kibicowanie jako uniwersalny język” albo „Kompletnie Konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną”.

Kibicowanie jako uniwersalny język Kompletnie konkretnie

Na Wasze zgłoszenia czekamy równo 3 doby, czyli do 18 maja 2013 roku, do godziny 15:38. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 25 maja, a w przypadku, gdyby więcej osób uzyskało wyniki uprawniające do otrzymania nagrody, o tym do kogo trafią książki, decydować będzie losowanie.

Jedna osoba może wziąć udział w Konkursie tylko raz, a nagrody zostaną wysłane na adresy korespondencyjne podane podczas udzielania odpowiedzi (w przypadku osób zamieszkałych poza granicami Polski nagrody będą wysłane po wcześniejszym opłaceniu przez zwycięzców kosztów przesyłki). Listę laureatów opublikujemy na Redlogu (zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej również drogą mailową). W Konkursie nie mogą brać udział obecni redaktorzy Redlog.pl. Udział w Konkursie oznacza zaakceptowanie opisanych i obowiązujących w nim zasad.

Zachęcamy do sprawdzenia swoich sił!

Zadania

Aby wziąć udział w Konkursie, należy uruchomić poniższy formularz, wypełnić go, a następnie wysłać swoje zgłoszenie.

Przejdź do pytań

Pierwszy etap polega na odpowiedzeniu na 20 pytań zamieszczonych w kwestionariuszu, a za każdą prawidłową odpowiedź przyznawany jest jeden punkt. W drugim etapie należy rozpoznać piłkarzy Manchesteru United, których usta znajdują się na poniższej grafice (należy kliknąć ilustrację w celu jej powiększenia) i wskazać ich nazwiska w dalszej części formularza konkursowego. Ponownie za każdą prawidłową odpowiedź przyznawać będziemy po jednym oczku.

Usta, usta

W trzeciej części czeka na Was zadanie do wykonania. Aby otrzymać aż 5 punków należy wydrukować poniższą grafikę (jest ona dostępna również pod adresem http://redlog.pl/wp-content/uploads/2013/05/Ilustracje/cantona_eric.jpg), pokolorować obrazek, a następnie przesłać skan lub zdjęcie gotowej pracy na adres [email protected]. W tytule maila należy wpisać „Cantona”, a w treści – w celu weryfikacji – swoje imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny. Zaznaczamy, że wybrane prace mogą zostać zamieszczone na Redlogu lub naszym fanpage’u.

Eric Cantona

Poniżej raz jeszcze zamieszczamy link do formularza konkursowego.

Przejdź do pytań

Życzymy powodzenia!

Przewiń na górę strony