Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Zapraszamy na nasz profil w serwisie Google+

Zapraszamy na nasz profil w serwisie Google+

Musimy się Wam do czegoś przyznać… dokładnie 40 dni temu światło dzienne miało ujrzeć kilka redlogowych nowości, które powinny się Wam spodobać. (Nie)stety, jak to zwykle bywa z informatykami, premiera została przesunięta na okres późniejszy. W każdym razie prace rwą, a w między czasie zapraszamy na nasz profil w serwisie społecznościowym Google+. Przy okazji mamy do Was kilka pytań i jedną prośbę…

Kilka pytań

Byłoby nam o wiele łatwiej jeśliby napisalibyście w komentarzach jak widzielibyście przyszłość Redloga. To znaczy jakich tekstów oczekujecie, zmian w designie etc. Ułatwi nam to pracę, a naszym redaktorom pomoże w lepszym doborze tematyki. Jak dobrze wiedzie zależy nam na Waszych komentarzach, więc może napiszecie co pomogłoby Wam w ich pisaniu (oprócz konkursu dla komentujących ;-)).

Mała prośba

Wspomniana we wstępnie prośba tyczy się oczywiście komentarzy ;-). Jeśli tekst się Wam spodobał podzielcie się tym wrażeniem z nami. Dzięki temu będziemy wiedzieli, że takie teksty warto pisać. Jeżeli jednak uważacie dany 'felieton’ za… chłam to także to napiszcie – gwarantujemy, że drugi raz coś podobnego na Redlogu nie zawita.

Przy okazji naszego profilu na Google+ zapraszamy do zajrzenia na redlogowego fanpage’a na Facebooku ;-)

To chyba na tyle, życzymy Wam i sobie miłego długiego weekendu – w końcu jeszcze kilkadziesiąt godzin do poniedziałku zostało ;-)

Przewiń na górę strony