Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Kibice Manchesteru United jednoczcie się! Wygraj bilety na OT!

Kibice Manchesteru United jednoczcie się! Wygraj bilety na OT!

Jesteś kibicem Manchesteru United? Chcesz wspólnie dopingować ukochaną drużynę lub wyjechać na mecz do Manchesteru? Teraz masz ku temu niepowtarzalną okazję!

» Komentuj i zgarniaj nagrody – zapraszamy także do udziału w naszym konkursie

W kilku miastach Polski odbędą się zloty, na których fani będą mieli okazję obejrzeć wspólnie spotkania Czerwonych Diabłów. Kibicom towarzyszyć będą znane i cenione postaci polskiego sportu. W zabawę włączył się sponsor Manchesteru United – firma Betfair, która zobowiązała się ufundować uczestnikom napoje i przekąski oraz przekazać drobne upominki, w tym dwa bilety na mecz w Manchesterze! Partnerami zabawy są dwie polskie strony poświęcone Manchesterowi United – manusite.pl oraz redlog.pl. Aby wziąć udział w zabawie wejdź tutaj.

Pierwsze z serii spotkanie odbędzie się 23 października w Krakowie, gdzie 30 fanów będzie miało okazję zobaczyć niezwykle emocjonujący mecz, jakim są derby Manchesteru.

Osoba, która prawidłowo odpowie na największą ilość pytań w jak najkrótszym czasie będzie miała okazję na żywo (wraz z osoba towarzyszącą) obejrzeć ukochaną drużynę podczas derbów Manchesteru, a kolejnych 30 osób wspólnie dopingować Czerwone Diabły w Krakowie.

Chcesz pojechać do Manchesteru i poczuć klimat Old Trafford podczas meczu derbowego z City? Sprawdź zabawę Betfair i spełnij swoje marzenia!

Przewiń na górę strony