Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Redlog Awards 2009 – nominacje

Redlog Awards 2009 – nominacje

Redlog Awards 2009
Rok 2010 już na dobre zagościł w naszych kalendarzach dlatego przyszła pora na zorganizowanie podsumowania ostatnich 12 miesięcy. Dlatego zapraszamy do udziału w Redlog Awards – plebiscycie w którym będzie mogli wybrać wszystko co było „naj…”. Gorąco zapraszamy!

» Noworoczny nabór do redakcji
» Chcesz opublikować swój tekst na Redlogu? Wyślij go nam!
» Zapraszamy na nasz czat!

Na Wasze nominacje w kategoriach czekamy do niedzieli do godziny 23:59. Właściwe głosownie rozpocznie się w poniedziałek 18 stycznia i będzie trwało do piątku 22 stycznia do godziny 23:59 ;-). Wśród uczestników naszej zabawy rozlosujemy nagrodę niespodziankę!

Edit:
Jak słusznie zauważył AX1D:

Zapomniano dodać, że plebiscyt nie dotyczy wyłącznie United, ani wyłącznie English Premier League. Nominacje mogą dotyczyć wydarzeń i osób zupełnie nie związanych ani z Manchesterem, ani z EPL.

Kategorie

1. Holy Shit Award

Sektory kibiców obu drużyn rzadko jednocześnie milkną z podziwu. Jeśli tak się stało tym razem, a Ty i Twoi koledzy szukaliście szczęk pod stołami, to doskonały powód do przyznania tej nagrody (rajd zakończony golem).

2. Muchołap roku

Już widzieliśmy piłkę wyginającą linie siatki w bramce, a tu niespodzianka – przykleiła się do rękawic, jak mucha do lepu. Taka parada zdarza się raz na sezon! (za paradę bramkarską)

3. Simo Hayha Award

Fin podobno ustrzelił w swojej „karierze” 505 żołnierzy rosyjskich, przez co stał się najlepszym snajperem wszech czasów. Ta bramka każe nam się zastanowić, czy przypadkiem nie miał on synów, o których historia nie wie. (Za najpiękniejszą bramkę strzeloną z daleka/z rzutu wolnego)

4. dr Watson Award

Zdarza się, że napastnik dostaje rozwiązanie akcji na tacy, i nie pozostaje mu nic innego, jak posłać piłkę do siatki. Nie przypomina Wam to pewnego doktora, najwierniejszego i najbardziej przydatnego asystenta wszech czasów? (Dla najlepszego asystenta / za najlepszą asystę)

5. Miracle Maker (Cudotwórca)

Podobno z pustego nawet salamandra nie naleje, ale ten trener udowodnił, że stare polskie porzekadło „nie da to się parasola w dupie rozłożyć” znów znalazło swoje potwierdzenie (Dla najlepszego trenera)

6. This is Sparta!

Myślicie, że tylko Spartanie potrafili w 300 obronić się przed tysiącami? Nie tylko. (największa remontada – odrobienie straty w meczu/lidze)

7. Królik z Kapelusza

Nikt się tego nie spodziewał, aż tu wyskakuje królik z kapelusza i miesza w całej lidze (największe klubowe pozytywne zaskoczenie)

8. Czerwona Murawa

Mimo, że wszyscy przywiązaliśmy się do tradycyjnego – zielonego koloru boiska, czasem zawodnicy sprawiają, że zaczyna ona płonąć (najbardziej emocjonujący/ stojący na najwyższym poziomie mecz)

9. Złota Nóżka

Są ludzie, którzy potrafią wszystko naprawić i z niczego zrobić coś. Ta nagroda należy się zawodnikowi mogącemu grać wszędzie i zawsze będącego drużynie. (najbardziej wszechstronny zawodnik).

10. Tartan Army Award

Są ekipy jeżdżące za swoją drużyną i powodujące swoim dopingiem, że piłkarze zawsze i wszędzie czują się jak w domu. Komu w tym roku przypadnie ta nagroda, zależy od Was, kibice. (najlepsi kibice)


1. WTF?!?

Oglądacie mecz i myślicie, że drużyna, którą wspieracie przez szereg lat, została podmieniona przez Granat Radoszyce? Oto „nagroda” na najboleśniejszą porażkę, czy też najgorszy występ sezonu.

2. Śpiew Gardłowy

– wszyscy lubią dobrze i głośno powitani na stadionie. Jednak głośno nie zawsze znaczy dobrze. Pamiętacie, jak zatykaliście uszy, żeby nie słyszeć buczenia kibiców, kiedy ktoś wchodził na murawę. Oto „nagroda” za to wejście. (dla zawodnika, który zebrał najwięcej buczenia przy wejściu na murawę/dotykaniu piłki)

3. F4il Award

A miało być tak pięknie. Najbardziej żenujący występ, a może najgorszy sezon od lat? Trener tak przydatny, jak Lepper w polskim parlamencie? Za to też przyznajemy „nagrodę”.

4. Palma Na Twarzy (FacePalm)

– jeśli nie potrafi się trafić w piłkę, albo złapać jej, gdy leci do bramkarza z prędkością średniej klasy żółwia lądowego, pozostaje tylko schować twarz w dłoniach. My jednak i o takich występach nie zapominamy.

5. Bohater Drugiego Planu

Zawsze, w każdym kolektywie znajdzie się osoba od tzw. Czarnej Roboty. Tak jest i w futbolu. Wydaje Wam się, że jakiś zawodnik nadaje się tylko do eliminowania przeciwników i że zwroty w języku obcym, takie, jak Fair Play, pozostają mu obce? Oto „nagroda” dla zawodnika grającego wyjątkowo brzydko.


1. Lustereczko Award

Lustereczko, powiedz przecie, kto gra najpiękniejszy futbol na świecie? Wiadomo, że piękna gra nie zawsze przekłada się na trofea. Zwykle przechodzi więc niezauważona. My mamy nagrodę za piękną piłkę. Oto ona.

2. ANTY Award

Znacie drużynę, która niszczy swoją postawą piękno futbolu, próbując dowieźć za wszelką cenę wynik, często poprzez stawianie autobusu wzdłuż bramki? Większość zwie to „anty-futbol” i oto wyróżnienie za taką grę.


Formularz

Szczególne podziękowania w przygotowaniu Redlog Awards należą się naszym redaktorom: ravvv oraz AX1D. Jeszcze raz dziękujemy!

Przewiń na górę strony