Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Kolejne nowości Mobile’a – redquote!

Kolejne nowości Mobile’a – redquote!

Kolejne nowości Mobile'a - redquote!
Całkiem niedawno informowaliśmy Was o sporych nowościach naszego serwisu umożliwiającego otrzymywanie darmowych informacji o meczach United oraz sytuacji w Premiership, a już dziś mamy kolejną nowość. Co prawda nie jest ona tak duża jak ostatnio – w końcu tabela Premiership oraz wyniki kolejki tejże ligi ma już ogromną ilość użytkowników, mimo wszystko na pewno zadowoli znaczną część fanów.

Redquote

Redquote to nic innego jak ciekawostki ze świata Manchesteru United. Będą one wysyłane codziennie o stałej porze, wszystko zmieści się oczywiście w jednej wiadomości. Choć obecnie całe przedsięwzięcie planujemy na godzinę 16:00, prosimy o wasze sugestie co do godziny, w której ów SMSy byłby dostarczane. Możecie je wyrażać w komentarzach. Jeżeli macie jakiś pomysł na fajną ciekawostkę – również możecie nas o tym poinformować. Przypominam, iż dziennie wysyłana będzie jedna ciekawostka (1 SMS).

Przykładowe wiadomości

Pierwotna nazwa klubu – Newton Heath – była skrótem od „the new town on the heath”

Denis Law zdobył najwięcej hattricków w calej historii United – 18

Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, które z funkcji Mobile’a chcesz aktywować. SMSowe relacje live, tabela Premiership wysyłana co każdą kolejkę, wyniki wszystkich spotkań kolejki, dostarczane codziennie ciekawostki – możesz brać udział zarówno w każdej z tych opcji, jak i w żadnej. Aktywuj tylko te, które są ci potrzebne! Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć samych dobrych SMSów. Z naszych usług korzysta już niemalże 2.000 ludzi, a liczba ta wzrasta z dnia na dzień. Dziękujemy!

Korzystając z okazji przypominam, iż każdy z Was może stać się jednym z autorów naszego bloga sportowego. Aby to uczynić wystarczy wysłać nam tekst swojego autorstwa, używając do tego specjalnego formularza. Szczególną uwagę powinni przykuć tutaj przyszli studenci dziennikarstwa sportowego. Praca w młodym, kreatywnym oraz bardzo wymagającym zespole z pewnością dobrze odbije się na przyszłej pracy na studiach. Na koniec przypominamy o dzisiejszym meczu i relacji SMS. Wszelkie opinie oraz sugestie związane z naszymi witrynami mile widziane w komentarzach. Do usłyszenia!

Przewiń na górę strony