Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Mobilne nowości Redloga!

Mobilne nowości Redloga!

Mobilne nowości Redloga!
Od momentu powstania mobile.redlog.pl z naszej usługi korzysta już półtora tysiąca użytkowników, a liczba ta wzrasta z dnia na dzień. Darmowe, SMSowe relacje z meczów United szybko zyskały uznanie wśród wszystkich kibiców, co nas bardzo cieszy. Dziś postanowiliśmy zrobić kolejny krok na przód, dzięki czemu możemy zaprezentować Wam kolejne nowości Mobile’a. Mamy przyjemność ogłosić, że nasza oferta wzbogaciła się o dwie nowe opcje, a wszystko to oczywiście za darmo!

Do tej pory sprawa wyglądała prosto. Wystarczyło wejść na naszą stronę, zarejestrować się w naszej usłudze według dostępnych na stronie instrukcji i cieszyć się z wygody i prostoty naszych relacji SMS. Teraz sprawa wygląda jeszcze prościej. Każda z trzech funkcji wymaga jednej rejestracji (które polega na założeniu konta w serwisie twitter.com), tak więc jeśli jesteś już użytkownikiem relacji – nie musisz znów się rejestrować w celu korzystania z nowych usług. Wystarczy jedynie szybkie i proste zapisanie się w opcji, którą chcesz uaktywnić. Przejdźmy jednak do konkretów; oto mobilne nowości serwisu Redlog.pl:

Tabela Premiership (RedTables)

Dzięki funkcji redtables twój telefon zostanie obsłużony dwoma SMSami, które przedstawiać będą obecną tabelę Premiership. Wiadomości będą zawierały informacje o miejscu drużyny, jej nazwie oraz ilości zdobytych punktów. Pozwoli to na wygodne, szybkie i dokładne zorientowanie się w sytuacji ligowej. SMSy wysyłane będą po każdej kolejce. Wszystko odbędzie się w jak najbardziej czytelny sposób. Oto przykład:

Pierwszy SMS:

1 Arsenal 33
2 Man Utd 30
3 Man City 29
4 Chelsea 28
5 Liverpool 27
6 P’mouth 26
7 A Villa 24
8 Everton 23
9 B’burn 22
10 West Ham 18

Drugi SMS:

11 Newcastle 18
12 Reading 13
13 Fulham 12
14 Spurs 11
15 Bolton 11
16 B’ham 11
17 Boro 10
18 Sunderland 10
19 Wigan 8
20 Derby 6

Wyniki spotkań Premiership (RedScores)

Redscores jest równie, jeśli nie bardziej atrakcyjną opcją. Dzięki niej na twoją komórkę przychodzić będą wyniki wszystkich spotkań Premiership. Podobnie jak tabela ligowa, wyniki spotkań wysyłane będą do użytkowników tuż po zakończeniu meczów, a więc co każdą kolejkę. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco, poznając wszystkie rezultaty ligowe tuż po ostatnich gwizdkach sędziów na angielskich boiskach! Informacja ta – podobnie jak w poprzednim wypadku – zajmuje dwa SMSy. Oto przykład:

Pierwszy SMS:

WHU 1:1 Spurs
Derby 0:2 Chelsea
Arsenal 2:0 Wigan
Everton 7:1 S’land
Boro 0:3 A Villa

Drugi SMS:

B’ham 0:2 P’mouth
Bolton 1:0 Man Utd
Man City 2:1 Reading
Newcastle 0:3 Liverpool
Reading 1:3 Arsenal

Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, które z powyższych funkcji chcesz aktywować. Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć samych dobrych SMSów. Z powodu zaistniałych zmian zmieniła się również nieco struktura naszej mobilnej strony. Już teraz możemy zdradzić, iż z całą pewnością to nie koniec nowości – w przyszłości postaramy się o poszerzenie naszej oferty. Powodzenia!

Korzystając z okazji przypominam, iż każdy z Was może stać się jednym z autorów naszego bloga sportowego. Aby to uczynić wystarczy wysłać nam tekst swojego autorstwa, używając do tego specjalnego formularza. Szczególną uwagę powinni przykuć tutaj przyszli studenci dziennikarstwa sportowego. Praca w młodym, kreatywnym oraz bardzo wymagającym zespole z pewnością dobrze odbije się na przyszłej pracy na studiach. Na koniec przypominamy o dzisiejszym meczu i relacji SMS. Wszelkie opinie oraz sugestie związane z naszymi witrynami mile widziane w komentarzach. Do usłyszenia!

Przewiń na górę strony