Nie przegap
Strona główna / Multimedia / Video / United – Wigan pod lupą

United – Wigan pod lupą

Manchester United we wspaniałym stylu wygrał wczoraj 4:0 z Wigan Athletic. Po bramkach Teveza, Rooneya i dwóch golach Ronaldo, Czerwone Diabły zdobyły trzy punkty i są liderem Premiership wyprzedzając Arsenal o jeden punkt. Kanonierzy mają jednak do rozegrania jeszcze dwa mecze… Aby zapoznać się z dokładną analizą spotkania zapraszam do relacji mojego redakcyjnego kolegi, Ringo. Teraz pragnę zaprezentować video z tego spotkania.

Bramka Teveza na 1-0

Prawdziwy majsterszyk w wykonaniu Argentyńczyka. To już druga bramka Teveza w barwach Manchesteru United. Najpierw wspaniałe podanie Andersona – przyjęcie i zwód – zejście do środka – i tam Carlitos po zmyleniu czterech graczy „położył” Kirklanda i pewnie umieścił piłkę w siatce. Gol warty kilkakrotnego obejrzenia…

Bramka Ronaldo na 2-0

Pomysłowe rozegranie rzutu rożnego – strzał Giggsa, odbicie piłki przez bramkarza gości i Cristiano z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki. Radości było co nie miara – przecież nie na każdym meczu United w tym sezonie można zobaczyć wiecej jak jedną bramkę… ;-)

Bramka Ronaldo na 3-0

Piękna kacja United i wręcz cudowna asysta Rooneya, który wyłożył piłkę Ronaldo, który raczej zawsze wykorzystuje takie sytuacje. 3-0, a na trybunach ponownie „That boy Ronaldo”

Bramka Rooneya na 4-0

Bardzo ładne dośrodkowanie Simpsona, który zaliczył swój debiut w Manchesterze United w Premiership. Piłka trafia do Rooneya, który strzałem z główki ustala wynik spotkania. Asysta i bramka – to Roo, którego kochamy! United 4-0 Wigan.

Zwód Ronaldo

Ciekawy zwód Cristiano Ronaldo, który jak zwykle czaruje publiczność na Old Trafford. Pomimo upadku i tak odegrał piłkę w sposób efektwony do partnera z zespołu. Magik w każdym calu… ;-)

Po raz kolejny kibice zebrani na Old Trafford pokazali na co ich stać – swoim dopingiem cały czas pomagali gospodarzom.

Świętowanie bramki Ronaldo

„He plays on the left, he plays on the right…”

He plays on the left,
He plays on the right,
That boy Ronaldo made England look shite!

Świętowanie bramki Rooneya

„Red Flag” przy wyniku 4-0

We’ll keep the Red flag flying high
'Cos Man United will never die

Przewiń na górę strony