Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Konkurs „25 lat na szczycie” cz. 1

Konkurs „25 lat na szczycie” cz. 1

Zapraszamy do udziału w Konkursie „25 lat na szczycie”, w którym do wygrania są biografie Fergusona! Zachęcamy do zmierzenia się z innymi czytelnikami i odpowiedzenia na pytania dotyczące historii Redloga.

» Sir Alex Ferguson – 25 lat na szczycie

Sir Alex Ferguson - gwiazda sportu

Konkurs polega na udzieleniu jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi na 40 pytań. Pytania zostały podzielone na dwie części i pierwszy etap rozpoczynamy już teraz. Drugą serię pytań zaprezentujemy na Redlogu w przyszłym tygodniu, a na odpowiedzi czekać będziemy do 28 lutego br. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 7 marca, a zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Dla osób, które zajmą 3 pierwsze miejsca, przygotowaliśmy książki „Sir Alex Ferguson. 25 lat na szczycie”. Przygotowaliśmy również nagrody pocieszenia dla osób, którym niewiele zabraknie do zwycięstwa.

O zajętych miejscach decydować będzie liczba zdobytych punktów w obu etapach – przy czym za każdą prawidłową odpowiedź można uzyskać jeden punkt. W przypadku, gdy kilku uczestników Konkursu zdobędzie taką samą liczbę punktów o kolejności decydować będzie przeprowadzone losowanie. Najważniejsze jest jednak, aby zdobyć jak najwięcej punktów, dlatego nie ma konieczności działania w pośpiechu. Zachęcamy wszystkich czytelników do sprawdzenia się w teście na znajomość Redloga.

Jedna osoba może wziąć udział w Konkursie tylko raz, a w celu weryfikacji należy podać imię, nazwisko, e-mail oraz adres pocztowy, na który zwycięzcy otrzymają swoje nagrody. Te same dane trzeba podać w obu etapach Konkursu, aby udzielone odpowiedzi zostały przypisane do właściwego uczestnika.

W konkursie nie mogą brać udziału byli i obecni redaktorzy Redlog.pl.

ferg_rl_bottom_yellow.jpg.

Zachęcamy do uczestniczenia w Konkursie i życzymy powodzenia!

Przewiń na górę strony