Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Nabór do MUSC Poland 2012

Nabór do MUSC Poland 2012

Jak co roku o tej porze, Manchester United Supporters Club Poland prowadzi nabór osób do naszego stowarzyszenia. To już 21. sezon MUSC POLAND odkąd pojechaliśmy na pierwsze spotkanie United, a 4. rok jako oficjalne stowarzyszenie zarejestrowane na Old Trafford i mające bardzo korzystne przywileje z tego tytułu.

Dlaczego warto do Nas wstąpić?

U nas możesz spełnić swoje marzenie związane z wyjazdem do Manchesteru na ligowe spotkanie United. Jako oficjalne stowarzyszenie mamy przydział 15 biletów na spotkania rozgrywane na Old Trafford na każde spotkanie w Premier w League. Organizujemy także wyjazdy na spotkania w Lidze Mistrzów, te wyjazdowe w Europie, jak i te na OT. Dzięki wykupionemu One United możemy brać udział w losowaniu biletów na wszystkie spotkania. Duża częstotliwość naszych wyjazdów w Europie sprawia, że mamy większe szanse na wylosowanie biletu.

Szukamy również możliwości zapewniania stowarzyszeniu biletów na mecze wyjazdowe w Premier League. Z związku z tym poważnie myślimy o zakupie 2 karnetów na sezon 2012/13.

Wykupione One United to paczka która zawiera co roku inne prezenty, zazwyczaj są to breloczki, płyty CD z review i meczami United, otwieracze i inne gadżety a także ciekawe yearbooki z rozpisem każdego spotkania United z minionego sezonu.

Opłacona składka to także dostęp do forum na którą prowadzone są dyskusje związane z Manchester United, ligą angielską, wszystkimi sportami a także wyjazdami na mecze United po Anglii i Europie.

MUSC POLAND to także kibice United, którzy spotykają się na corocznym zlocie pod koniec sierpnia by spędzić ze sobą weekend przy śpiewach a także graniu w piłkę i oglądaniu wspólnie meczu United.

Tradycja naszego zlotu sięga do 2008 roku gdzie zorganizowaliśmy pierwszy zlot w centralnej Polsce. Co roku przyjeżdża prawie 100 osób na zlot i ta liczba rośnie z roku na rok!

Jak co roku, bierzemy udział w turniejach piłki halowej w Trzciance i Jaworznie, wspieramy także UNICEF. Liczne akcje świąteczne i charytatywne są naszą wizytówką i prowadzimy je od początku istnienia stowarzyszenia.

Więcej informacji znajdziecie…

Strona: www.musc.pl
Zarząd (e-mail): [email protected]
Zarząd (GG): 8188101

Przewiń na górę strony