Nie przegap
Strona główna / United to MY! / W wakacje United (znów) jest wszędzie!

W wakacje United (znów) jest wszędzie!

W wakacja United (znów) jest wszędzie!
Jedni właśnie skończyli ze szkołą na wiele tygodni, drudzy od jakiegoś miesiąca cieszą się wolnością, inni wakacji sensu stricte nie posiadają, ale i dla nich lato prawdopodobnie jest wyjątkowo miłą porą roku. W związku z sezonem ogórkowo-transferowym Redlog.pl ma dla wszystkich czytelników propozycję nie do odrzucenia.

»W wakacje United jest wszędzie!
»United jest wszędzie!

Wraz z definitywnym nadejściem ciepłych dni, wielu z Was choć na chwilę opuści swoje miejsce zamieszkania i wyruszy w poszukiwaniu wakacyjnej przygody. Zresztą nieważne, czy w kraju, czy za granicą; w górach, nad morzem czy jeziorem; w mieście, we wsi, w dziczy czy we własnej posiadłości – liczy się by Manchester United był Wami. Dlatego ruszamy z drugą edycją projektu, którego pierwszą odsłonę przeprowadziliśmy parę lat temu.

Kris1908 dwa lata temuW skrócie – proponujemy byście wszędzie, gdzie robicie coś związanego z wakacjami mieli ze sobą jakiś element świadczący o tym, który klub nie ma sobie równych na świecie. Może to być koszulka, szalik, czapka, flaga – cokolwiek uznacie za praktyczne. Następnie zróbcie sobie (chociaż może lepiej poproście kogoś o te przysługę ;]) jakieś zdjęcie z wyeksponowanymi barwami United (przykład z prawej). Po powrocie do domu wyślijcie nam je na redakcyjny adres [email protected]. We wrześniu zbierzemy je wszystkie i opublikujemy na łamach Redloga.

Mamy nadzieję, że pomysł przypadnie Wam do gustów i za trzy miesiące Redlog będzie pełen Waszych uśmiechniętych twarzy niczym facebookowa strona Luisa Naniego :)

Z tego miejsca chcemy życzyć Wam wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, na których zgodnie będziecie głosić chwałę Manchesteru United!


P.S. W trakcie letniego leniuchowania nie zapominajcie o zaglądaniu na naszą stronę :)
P.S.2. Fotka przedstawia molo w Juracie uwiecznione dwa lata temu przez Krisa. To tak, jakby ktoś się pytał :)

Przewiń na górę strony