Nie przegap
Strona główna / Ogólne / W wakacje United jest wszędzie!

W wakacje United jest wszędzie!

W wakacje United jest wszędzie!
Drodzy Czytelnicy!
Wakacje rozpoczęły się zarówno dla uczniów jak i studentów już niemal w całej Polsce pełną parą. Tym, którzy ciężki rok nauki mają już za sobą i szczęśliwie wszystko pozaliczane, serdecznie gratulujemy. Tym zaś, którym szczęście nie dopisało życzymy, aby wypoczęli w pełni w te wakacje i pokazali na wszelkich poprawkach na co ich naprawdę stać.

Tymczasem jednak wakacje to czas wypoczynku albo pracy z przerwą na urlop. Tak czy owak, większość ludzi wybiera się oczywiście na jakiś wyjazd w Polskę (bo i tu jest ładnie), czy wycieczkę poza granice naszego pięknego kraju. Ale jako że każde miejsce jest piękne i urzekające, a niektóre miejsca symboliczne i powszechnie znane, proponujemy Wam, abyście wzięli czynny udział w naszym nowym pomyśle „W wakacje United jest wszędzie!”.

O co chodzi? Projekt polega na tym, abyście w Waszych wakacyjnych miejscach i eskapadach sfotografowali siebie z „wątkiem” Manchesteru United. Może to być na przykład koszulka, szalik, spodenki czy cokolwiek, co ma na sobie widoczny herb Czerwonych Diabłów. Możecie się wdrapać na szczyt wieży Eiffela unosząc flagę United (uważajcie, abyście nie spadli!), ale możecie też na spacerze nad kaszubskimi jeziorami sfotografować się w t-shircie United. Każde zdjęcie z każdego miejsca na świecie będzie mile widziane, a przecież zabrać ze sobą na wyjazd coś z akcentem ukochanej drużyny nie jest wielkim problemem.

Pod koniec września stworzymy i udostępnimy na Redlog.pl właśnie wakacyjną galerię, w której zamieścimy wszystkie zdjęcia, jakie od Was otrzymamy. Sami również obiecujemy strzelić sobie niejedną fotkę w znanym miejscu, by pokazać, że kibice Manchesteru United są wszędzie, gdziekolwiek się nie spojrzy :-)

Życzymy wszystkim wyjeżdżającym osobom udanego wypoczynku, ale także udanych wakacji osobom, które wypoczywają w domu i odnawiają znajomości zaniedbane przez naukę/pracę – to też wspaniały sposób na spędzenie tego wolnego czasu. Liczymy, że pomysł Wam się spodoba i nie zabraknie Waszych uśmiechów w naszej galerii.

 

Swoje materiały wysyłajcie na nasz redakcyjny adres: [email protected]

 

Finał Ligi Mistrzów - kibice United

Przewiń na górę strony