Nie przegap
Strona główna / Społeczność / Spotkajmy się z kibicami Manchesteru United w Krakowie!

Spotkajmy się z kibicami Manchesteru United w Krakowie!

Redlog.pl oraz MUSC Poland z przyjemnością zapraszają na ogólnopolskie spotkanie kibiców Manchesteru United w Krakowie! Odbędzie się ono 28. kwietnia w dniu ligowego meczu z Arsenalem. Mamy nadzieję, że Ciebie tam nie zabraknie!

» Dołącz do kibiców z całej Polski – rusza nabór do MUSC PL 2013!

Jeśli chcesz spotkać się z kibicami United z całej Polski (w tym z redaktorami Redloga), oglądnąć mecz w miłym towarzystwie, wziąć udział w konkursach z nagrodami lub pośpiewać ku chwale klubu z Old Trafford – powinieneś przyjechać w ostatni weekend kwietnia do Krakowa!

Gdzie? O której?

Spotkanie organizujemy w klubie Dziekanat przy ul. Pędzichów 23, znajdującego się blisko centrum oraz dworców kolejowego i autobusowego. Dla przyjezdnych przygotowaliśmy specjalną mapkę, dzięki której łatwo trafią na miejsce.


Pokaż 28.04 – United w Krakowie! na większej mapie

 

Zapraszamy na miejsce od godziny 15:00. Drzwi Dziekanatu otwarte są jednak dla Was już od południa, więc jeśli zechcecie przybyć wcześniej, nic nie stoi na przeszkodzie.

Konkursy z nagrodami!!

Tuż po godzinie 16:00 przeprowadzimy dwa konkursy z atrakcyjnymi nagrodami związane z United. Wygrać będzie można książki oraz gadżety sportowe, w tym szalik Manchesteru United. Nie zapomnijcie więc długopisów ;) Zwycięzców wyłonimy na miejscu w przerwie meczu oraz tuż po końcowym gwizdku.

Mecz

Spotkanie będzie dobrze widoczne w całym klubie z racji wielu ekranów rozstawionych we wszystkich potrzebnych lokalizacjach. Każdy znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce – niezależnie, czy zechce poskakać i pośpiewać, czy skupić się na sprawach czysto sportowych.

MUSC

Organizatorami spotkania są Redlog.pl i Manchester United Supporters Club Poland. Przypominamy, iż do końca kwietnia trwa nabór do Stowarzyszenia – jeśli się wahacie, czy dołączyć do jedynego oficjalnego fanklubu United w Polsce, na spotkaniu spotkacie wielu członków Stowarzyszenia, którzy z pewnością podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami.

Jakieś pytania?

Nie wiesz, czy warto przybyć? Odpowiadamy: warto :) Tak, jest założone wydarzenie na Facebooku.Wszelkie inne pytania, wątpliwości wyrażajcie w komentarzach bądź piszcie na adres mailowy [email protected] – odpowiemy najszybciej, jak się da.

Plakat promujący wydarzenie

Przewiń na górę strony