Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Spotkania kibiców na finał Ligi Mistrzów 2010/2011!

Spotkania kibiców na finał Ligi Mistrzów 2010/2011!

Spotkania kibiców na finał Ligi Mistrzów 2010/2011!
Dwa lata temu na Redlogu pojawił bardzo podobny tekst… Ale to nie czas na wspominki, ponieważ już w sobotę najważniejszy mecz sezonu. Spotkanie, na które czeka cały piłkarski świat – finał europejskiej Ligi Mistrzów UEFA. Nie trzeba chyba mówić, co to oznacza dla nas – fanów Manchesteru United. Dlatego już teraz informujemy, gdzie można wspólnie z innymi kibicami United obejrzeć pojedynek Czerwonych Diabłów.

Polecamy: »MUFC 19 times – specjalna galeria

Ogólnopolskie spotkanie kibiców we Wrocławiu

Swoją obecność na spotkaniu we Wrocławiu potwierdziło już ponad 90 fanów Manchesteru United z całej Polski! Spotkać tam będzie można głównie fanów z Dolnego Śląska, ale swoją obecność zapowiedzieli także fani z Katowic i okolic, Poznania czy Warmii i Mazur.

Kibice Manchesteru United obejrzą to spotkanie, jak zwykle zresztą, w Piwiarni Warka, która znajduje się przy ul. Włodkowica (organizowane tam jest także spotkanie na Blackpool).

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o kontakt z leslavem (gg:8629865).

Poznań

Poznańska Wiara MU także spotka się na finale Ligi Mistrzów FC Barcelona vs Manchester United. Jeśli jesteś kibicem United, a nie wiesz, gdzie oglądać finałowy mecz to zapraszamy do Klubu Alibi, który mieści się na ulicy al. Niepodległości 8. Gwarantujemy niezapomniany doping, wspaniałą atmosferę, poznasz prawdziwych fanatyków United. Dodatkowo postaraliśmy się na zakup diabelskich gadżetów, które mają dodać smaczku temu wspaniałemu widowisku. Więcej informacji na naszej stronie: poznanskawiaramu.pl.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o kontakt z valentine83 (gg: 3034963).

Olsztyn

Do miast wspólnie kibicujących Manchesterowi United w finale Ligi Mistrzów UEFA dołączył Olsztyn. Jeśli mieszkańcy stolicy województwa warmińsko-mazurskiego i okolic mają ochotę dołączyć do grona dwóch redlogowców organizujących WSPÓLNE OGLĄDANIE LIGI MISTRZÓW (vide Facebook), zapraszamy w sobotę, 28. maja do Browarni Stara Warszawska już na 20:00.

Kraków

Kraków spotyka się w English Football Club przy Mikołajskiej 5. Spotykamy się już koło 18.00 i rozpoczynamy wspólne świętowanie tego wielkiego wydarzenia jakim jest Finał LM.

Warszawa

Finał oglądamy na warszawskich Stegnach – ulica Śródziemnomorska 35 – na samym jej środku, w okolicach (dla ironii) ulic Katalońskiej i Barcelońskiej.

Miejscem finału jest klub pokerowy o nazwie After Dark. Pomieszczenie jest duże, spokojnie mieszczące nawet i 100 os. Cena piwa to 10 zł. Organizatorzy oroponują, aby każdy postarał się dotrzeć w okolicach 19:30 – 20:00 najpóźniej, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania. Jako, że ul.Śródziemnomorska jest dość charakterystyczna, to każdy powinien spokojnie trafić na miejsce. Kontakt: [email protected]


Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku, wtedy żadna informacja o spotkaniach kibiców i społeczności fanów nie ujdzie Twojej uwadze!
 

 

Inne miasta

Jeśli chodzi o inne miasta w Polsce, nie mamy jeszcze dokładnych informacji, ale w naszym dziale Spotkania kibiców znajdują się dokładne lokalizacje itd. miejsc, gdzie na co dzień spotykają się fani United, oraz mapa kibiców United!

Zachęcamy do informowania nas w komentarzach o spotkaniach, które organizujecie. Oczywiście istnieje także możliwość dodaniach ich do działu Spotkania kibiców! Także Czerwone Diabły… pokażmy, że jesteśmy United!

PS.
Na naszym forum znajduje się temat odnośnie przyśpiewek Manchesteru United. Warto je sobie odświeżyć, aby w zupełnej ciszy meczu nie oglądać ;-)

Przewiń na górę strony