Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Spędź sylwestra z Redlogiem!

Spędź sylwestra z Redlogiem!

Spędź sylwestra z Redlogiem!
Nie macie co robić w dzisiejszy wieczór? Nie wypaliła impreza? Wolicie w tą wyjątkową noc posiedzieć w domu? Jeśli interesujecie się piłką nożną w angielskim wydaniu, a szczególnie Manchesterem United, to mamy dla Was ofertę nie do odrzucenia! Spędźcie tego sylwestra razem z Redlogiem, dobrze się bawiąc w gronie autorów bloga i dyskutując na tematy piłkarskie! Serdecznie zapraszamy!

W roli gospodarzy wieczoru wystąpi kilku naszych redaktorów, którzy specjalnie dla Was zdecydowali się nie szaleć na imprezach, koncertach, prywatkach itp., a zostać z Wami!

Podczas „Sylwestra z Dwójką” zaśpiewa Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Edyta Górniak. W „Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem” gościem specjalnym będzie szwedzki zespół Roxette. My przygotowaliśmy dla Was „Sylwestra z Redlogiem”, podczas którego nie zabraknie ciekawych dyskusji na tematy piłkarskie. Dodatkowa oprawa wideo doda smaczku temu wydarzeniu. To idealna opcja dla fana Manchesteru United, który nie ma żadnych innych planów na ten wieczór.

Cała „impreza” odbędzie się dzięki technologii Cover It Live, która udostępnia usługę Live Blogging. Kilku naszych redaktorów poprowadzi ciekawą dyskusję na różne tematy związane z Manchesterem United. Wy również będziecie mogli włączać się do dyskusji!


Zaczynamy o 22:30! Czas trwania tego wydarzenia zależy tylko i wyłącznie od Was! Nie zawiedźcie więc nas! Serdecznie zapraszamy!

Przewiń na górę strony