Nie przegap
Strona główna / Manchester United / Ole Gunnar Solskjaer trenerem Molde FK!

Ole Gunnar Solskjaer trenerem Molde FK!

Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer kończy swoją dotychczasową przygodę z Manchesterem United. Nasz ulubieniec wraca do Norwegii, aby tam pracować jako trener klubu Molde FK. Niestety stało się to faktem, ale nie pozostaje nam chyba nic innego niż życzyć mu powodzenia! Ole – dziękujemy za wszystko!

Solskjaer był obecnie bliskim współpracownikiem Sir Aleksa Fergusona i prowadził drużynę rezerw Manchesteru United, w przeszłości już dwukrotnie odmówił norweskiemu klubowi. Jim Solbakken, przedstawiciel Solskjaera, był wczoraj na Aker Stadium, gdzie rozmawiał z dyrektorem klubu – Tarje Nordstrandem Jacobsenem na temat przybycia byłego napastnika Czerwonych Diabłów.

Prezes norweskiego klubu, Erik Berg powiedział wtedy:

To nie jest żadna tajemnica, od dawna intensywnie pracowaliśmy, aby namówić Ole Gunnara. Jeszcze nie podpisaliśmy umowy, więc nie mogę powiedzieć ostatecznie, ale zrobię to na konferencji prasowej w przyszłym tygodniu. Z przyjemnością przywitamy go z powrotem w naszym klubie.

Erik Berg.

Według brytyjskich mediów szkoleniowcem rezerw po odejściu Solskjaera miałby zostać Gary Neville. Angielski obrońca do końca sezonu pracę wykonywałby na pół etatu, bo nadal jest czynnym piłkarzem. Neville wielokrotnie podkreślał, że po zakończeniu kariery chciałby zostać trenerem. Anglik odbył już nawet wymagane kursy. Objęcie rezerw przez Neville’a byłoby bardzo dobrą rozgrzewką przed podjęciem pracy ze starszymi zawodnikami.

Więcej informacji na temat odejścia Solskjaera do Molde FK pojawi się wkrótce. Tymczasem…

Ole dziękujemy za wszystko! Poniżej możecie znaleźć linki do tekstów poświęconych naszej norweskiej legendzie. Zapraszamy gorąco do ich lektury! Znajdziecie tam wiele ciekawych i nigdzie indziej nie publikowanych zdjęć, filmów oraz informacji.

» Legendy: Ole Gunnar Solskjaer
» Solskjaer – historia legendy
» Jedyny taki Norweg
» 20LEGEND!
» Pożegnanie z Solskjaerem

Przewiń na górę strony