Nie przegap
Strona główna / Społeczność / Kibicuj razem z nami! Manchester City vs Manchester United

Kibicuj razem z nami! Manchester City vs Manchester United

Kibicuj razem z nami! Manchester City vs Manchester United
Już w środę 10 listopada 2010 roku czeka nas prawdziwy klasyk – derby Manchesteru! Spotkanie przeciwko The Citizens będzie wspaniałą okazją na wspólne kibicowanie, do czego gorąco zachęcamy!

Na moment może skończmy z tymi wyniosłymi słowami i przejdźmy do rzeczy. Redlog.pl, Manusite.pl oraz MUSC pragną zaprosić wszystkich kibiców Czerwonych Diabłów na wspólne oglądanie meczów United.

Kraków

10 listopada mecz z City będziemy tam razem oglądać w English Football Club! Mieści się on przy ulicy Mikołajskiej 5, czyli dosłownie kilka minut od dworca PKS/PKP i jeszcze mniej od sławnego krakowskiego rynku ;-)

Już teraz wszystkich chętnych zachęcamy do zapisywania się na powyższe wydarzenia na Facebooku. Ułatwi nam to ogarnięcie tego wszystkiego, a dzięki Facebookowi będzie potem łatwiej odnaleźć nowych znajomych. Jeśli nie macie konta na Facebooka – gorąco zachęcamy do jego założenia (i śledzenia Redloga :))

» Facebook – spotkanie w Krakowie

Poprzednie spotkania:
» Manchester United vs Liverpool FC – Kraków zdobyty!
» Manchester United vs Liverpool (13.09.2010r.)

Jeśli do Krakowa macie za daleko i organizujecie wspólne oglądanie meczu z City, dajcie znać w komentarzach oraz zajrzyjcie do działu Społeczność, gdzie znajdziecie informacje o miejscach spotkań kibiców Manchesteru United w Polsce

Przewiń na górę strony