Nie przegap
Strona główna / Społeczność / Kibicuj razem z nami w Krakowie! Manchester United vs Liverpool

Kibicuj razem z nami w Krakowie! Manchester United vs Liverpool

Spotkaj się z kibicami Manchesteru United!
Już w niedzielę czeka nas arcyciekawe spotkanie przeciwko Liverpoolowi. Z tej okazji zapraszamy wszystkich kibiców United do wspólnego kibicowania w Krakowie!

Na moment może skończmy z tymi wyniosłymi słowami i przejdźmy do rzeczy. Redlog.pl, Manusite.pl oraz MUSC pragną zaprosić wszystkich kibiców United na wspólne oglądanie meczów United. W marcu bieżącego roku świetnie się bawiliśmy (zapraszamy do przeczytania relacji: Manchester United vs Liverpool FC – Kraków zdobyty!). Wierzymy, że i tym razem będzie iście diabelsko!

Zapisz się na facebooku: » Facebook – spotkanie w Krakowie

Jeśli do Krakowa macie za daleko i organizujecie wspólne oglądanie meczu z Liverpoolem, dajcie znać w komentarzach. Informacje o takich spotkaniach umieścimy na Redlogu!

19 września 2010 – Kraków (Manchester United vs. Liverpool FC)

19 września będziemy tam razem oglądać prawdziwy klasyk – pojedynek z Liverpoolem. Zapewne jesteście ciekawie w jakim pubie? Krakowscy kibice zapewne domyślają się, na jaki lokal wybraliśmy… jest nim English Football Club! Mieści się on przy ulicy Mikołajskiej 5, czyli dosłownie kilka minut od dworca PKS/PKP i jeszcze mniej od sławnego krakowskiego rynku ;-)

Przy okazji przypominamy o tym, że na naszym forum istnieje specjalny dział, w którym znajdują się informacje na temat, gdzie spotykają się kibice United – RedCafe.pl: Spotkania kibiców.

Facebook

Już teraz wszystkich chętnych zachęcamy do zapisywania się na powyższe wydarzenia na Facebooku. Ułatwi nam to ogarnięcie tego wszystkiego, a dzięki Facebookowi będzie potem łatwiej odnaleźć nowych znajomych. Jeśli nie macie konta na Facebooka – gorąco zachęcamy do jego założenia (i śledzenia Redloga :))

» Facebook – spotkanie w Krakowie

Przewiń na górę strony