Nie przegap
Strona główna / Społeczność / Dołącz do kibiców z całej Polski – rusza nabór do MUSC PL 2013!

Dołącz do kibiców z całej Polski – rusza nabór do MUSC PL 2013!

Fani Manchesteru United wszelakich płci i wieku! Panie, dziewczęta, panowie i chłopcy! Z radością, dumą i w fanfar akompaniamencie ogłasza się coroczny nabór do jedynego w Polsce oficjalnego stowarzyszenia kibiców klubu z Old Trafford – Manchester United Supporters Club Poland!

» Kluż podbity czyli MUSC Poland w Rumunii! Wojna!

Niechaj każdy z Was wie, że Stowarzyszenie tworzy w chwili obecnej prawie 250 osób, a liczba ta z roku na rok wzrasta. Nie jest tajemnicą, że przyciągnął ich szeroki wachlarz możliwości, które daje członkostwo w MUSC.

Dla kibiców chcących zobaczyć swoich ulubieńców w akcji, nie ma lepszego miejsca – wykupione po dołączeniu One United umożliwia łatwy dostęp do biletów na spotkania naszych Diabłów. Na każdy ligowy mecz rozgrywany na Old Trafford do rozdysponowania jest pula biletów – jedna wejściówka przypada na 8 członków, co daje niemal pewność bycia na atrakcyjnym spotkaniu. Co więcej, organizowane są wyjazdy z przewodnikiem – biorąc w nich udział nie trzeba martwić się o kwestie samolotu, biletów, noclegów – wszystkim tym zajmuje się właśnie przewodnik, a Wam pozostaje tylko korzystać z przygody. Ale MUSC PL jeździ nie tylko do Anglii, byliśmy w wielu miejscach w Europie – zeszły sezon to także. wizyty w Hanowerze, Klużu, Stambule, Madrycie… Ponadto rzeczone One United uprawnia do rabatów przy zakupach w klubowym sklepie oraz zapewnia specjalną paczkę od klubu, zawierającą specjalną kartę kibica, książeczkę o minionym sezonie i kilka ciekawych gadżetów.

MUSC to również, a może przede wszystkim inni fani Man United. W momencie dołączenia, otrzymujecie dostęp do tętniącego życiem forum, w którym omawiane są bieżące sprawy sportowe i pozasportowe, typowania, Fantasy Premier League, ale jest i miejsce na spamowanie i duperele ;) Łatwo tam znaleźć fanów ze swojej okolicy, a następnie poznać się i umawiać się chociażby na wspólne oglądanie spotkań. Imprezami bardziej masowymi można nazwać coroczny zlot, na który stawiają się przedstawiciele każdego regionu w Polsce – w tym roku odbędzie się on końcem sierpnia w Wielkopolsce. Mniejsze spotkania odbywają się w różnych miejscach przez cały rok – dla przykładu 28. kwietnia mecz z Arsenalem będziemy wspólnie oglądać w Krakowie, o czym na łamach Redloga poinformujemy Was dokładniej w nadchodzących dniach.

Stowarzyszenie organizuje bądź bierze udział w różnych inicjatywach. W 2011 roku we Wrocławiu miało miejsce spotkanie z Tomaszem Kuszczakiem, regularnie wydawane są własne gadżety i atrybuty kibicowskie: od opasek silikonowych i odznak przez szale po bluzy. Lubiący nie tylko oglądać, ale i grać w piłkę nożną, mogą brać udział w barwach MUSC PL w turniejach piłkarskich – m. in. gościmy regularnie na zawodach w Jaworznie.

Co zatem zrobić, by wstąpić do Manchester United Supporters Club Poland? Między 1. kwietnia a 1. maja, należy:

 • zapoznać się ze statutem;
 • pobrać i wypełnić deklarację członkowską dla osoby niepełnoletniej lub dorosłej;
 • deklarację wraz ze zdjęciem legitymacyjnym (otrzymacie własną legitymację stowarzyszeniową), kserem dowodu osobistego (bądź innego dokumentu potwierdzającego waszą tożsamość) Waszym lub Waszego opiekuna na adres:

  Wojciech Wojciechowski
  oś. ks. Władysława 7E/30
  44-240 Żory
 • przelać składkę roczną w wysokości 225zł (25zł w przypadku nieosiągnięcia 18u lat i nienabywania One United) do 15. maja na konto Stowarzyszenia:

  35 1050 1272 1000 0023 2859 0977
  MUSC POLAND
  ul. Wrzosowa 23
  41-250 Czeladź

Więcej informacji, zdjęcia i opisy wyjazdów znajdziecie na stronie Stowarzyszenia: www.musc.pl. Jeśli macie pytania odnośnie do naboru, działalności MUSC PL itp. – piszcie w komentarzach lub na adresy e-mailowe: [email protected], [email protected] lub [email protected].

Przewiń na górę strony