Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Konkursowe Cafe United TV! Wygraj zestaw płyt DVD!

Konkursowe Cafe United TV! Wygraj zestaw płyt DVD!

Konkursowe Cafe United TV! Wygraj zestaw płyt DVD!
Czy afera z udziałem Rooneya wpłynie na jego postawę boiskową? Jakie szansę na powrót do gry na najwyższym poziomie ma Owen Hargreaves? Czy Glasgow Rangers będzie tylko statystą w grupie C rozgrywek Ligi Mistrzów? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w najnowszym odcinku Cafe United TV!

» Przejdź do konkursu

Wideo

Wersja wideo pojawi się za kilka godzin.

Cafe United w wersji radiowej


Prowadzący program: MateO

Goście: bazi9, cham
Montaż video: Rendol
Czas trwania odcinka: 11 min. 29 sek.


Nagrodą w konkursie jest kolekcja 7 płyt DVD Historia Futbolu:

1. Historia futbolu: Afryka+Sport dla każdego [DVD] 2. Historia futbolu: Brazylia+Czarodzieje z Ameryki Południowej [DVD] 3. Historia futbolu: Dla klubu i Ojczyzny+Mroczne strony futbolu [DVD] 4. Historia futbolu: Rozwój futbolu europejskiego+Mistrzowie Europy [DVD] 5. Historia futbolu: Supergwiazdy+Media [DVD] 6. Historia futbolu: Z historii futbolu+Futbol w kulturze [DVD] 7. Historia futbolu: Przyszłość [DVD]

Zwycięzcę wyłonimy drogą losowania spośród tych, którzy do czwartku do godz. 15:00 wykonają następujące kroki:

1. Podziel się linkiem do tego wpisu w jakimś serwisie społecznościowym (Facebook, Twitter, Blip, Spinacz, Śledzik itp.). Możesz napisać cokolwiek, byle był link.
2. Zostaw komentarz pod tym wpisem, w którym linkujesz do swojego tweeta, blipnięcia czy czegokolwiek innego.”


Cafe United TV to magazyn publicystyczno-sportowy, w którym będziemy dyskutować o najistotniejszych wiadomościach, jakie w ciągu ostatnich kilku dni dotarły do nas z obozu „Czerwonych Diabłów”. W programie porozmawiamy także na temat ostatnich wyników aktualnych wicemistrzów Anglii. Nie zabraknie również wzmianek o zbliżających się konfrontacjach „Red Devils” w Premier League, Lidze Mistrzów oraz innych rozgrywkach. Warto dodać, że Cafe United TV jest pierwszym w historii polskich mediów cyklicznym programem poświęconym Manchesterowi United.

Serdecznie zapraszamy do wyrażania swoich opinii na tematy poruszane w programie! Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi sugestiami, dotyczącymi uatrakcyjnienia naszych audycji oraz propozycjami tematów, które mają być poruszone w kolejnych programach!

Zapraszamy do śledzenia redlog.pl na portalu facebook!

Przewiń na górę strony