Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Zaczynamy typowanie! Walcz o atrakcyjne nagrody!

Zaczynamy typowanie! Walcz o atrakcyjne nagrody!


Interesujesz się angielską Premier League? Lubisz typować wyniki spotkań? A może chcesz wygrać atrakcyjne nagrody związane z Manchesterem United? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedź jest twierdząca to ten wpis jest dla Ciebie. Redlog.pl zaprasza do wzięcia udziału w typerze Premier League, który właśnie dzisiaj startuje!

Co prawda 1. kolejka ligi angielskiej już za nami, ale typowanie zaczynamy od drugiej rundy także nic straconego! A warto spróbować bo nagrody są tego warte. Ich sponsorem jest sklep ISS-sport.pl, z którego ofertą warto się zapoznać – do czego gorąco zapraszamy.

Nagrody

Koszulka meczowa

Plecak

Portfel

Bonus. Dla szczęśliwców, którzy zajmą odpowiednio 1. i 2. miejsce na koniec rundy jesiennej przewidzieliśmy specjalne nagrody, które przydadzą się podczas zimy. Są nimi:

Szalik

…niestety zdjęcia nie mamy jeszcze, ale za niedługo się tutaj takowe pojawi ;)

Czapka


Sam typer oraz wszelkie związane z nim informacje, jest dostępny na naszym forum: RedCafe.pl. Korzystając z okazji zachęcamy wszystkich do rejestracji gdyż oprócz możliwości uczestnictwa w typerze każdy, użytkownik RedCafe.pl może założyć sobie skrzynkę pocztową @redcafe.pl o pojemności ponad 7gb! W razie problemów prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

Typowanie | Informacje na temat typera


Nie zapomnijcie śledzić nas na Facebooku gdzie będziemy informować o wynikach Typera jak i przypominać o typowaniu, aby nikt nie przegapił kolejki do wytypowania!

Zachęcamy do śledzenia naszego forum RedCafe.pl ;-):

Zapraszamy do gry!

Na zakończenie przypominamy, że możecie także wziąć udział w typerze, który prowadzi nas partner – serwis Manusite.pl.

Przewiń na górę strony