Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Wielkanocny konkurs oraz kilka świątecznych nowości!

Wielkanocny konkurs oraz kilka świątecznych nowości!

Ferguson
Powstała już chyba swego rodzaju redlogowa tradycja, że z okazji świąt przygotowujemy dla Was konkurs. Tym razem jest podobnie. Już o godzinie 19 na specjalnej stronie konkursowej pojawi się niespodzianka ;-). Oprócz tego pragniemy Wam przedstawić kilka nowości!

Co do nowości to po prawej stronie widzicie skromnego miniczata. Jego głównym celem jest szybka wymiana informacji. Oprócz tego nasz duży czat możecie teraz włączyć w popupie (link znajduje się blisko miniczata). Jednak jest to tylko drobny gadżet, który zrobiliśmy na prośbę jednego z naszych Czytelników.

Prawdziwą nowością jest aplikacja na telefony komórkowe (w technologii JAVA), która:

  • pozwoli na szybkie i tanie czytanie czytanie newsów na temat United i Premier League, znajdzie się tam także miejsce dla wyników na żywo ;-)
  • umożliwi umówienie się na mecz w danym mieście z innymi kibicami United!
  • ma kilka niespodzianek

Zapewne zainteresowało Was możliwość umówienia się na mecz z innymi kibicami United w danym mieście prawda? Załóżmy, że jesteście w obcym mieście i chcecie zobaczyć czy gdzieś w pobliżu inni fani oglądają mecz… Już za niedługo wszystko to umożliwi Wam… wasz telefon!

Jednak przed uruchomieniem tego 'cuda’ musimy go przetestować dlatego szukamy beta testerów ;-). Chętnych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected].


Zapewne widzicie, że ostatnio na Redlogu trochę krucho z tekstami… Jakby to powiedzieć – nasi redaktorzy mają coraz mniej czasu, dlatego jeśli ktoś chciałby nam pomóc w tworzeniu bloga to także prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected].


Konkurs

Nagrody? Aaaa nagrody – no tak ;-) jeszcze światowa gospodarka nie wyszła z kryzysu więc będzie dość skromnie:

Zwycięzca dostanie nowiutką koszulkę United a’la Rooney:

Koszulka

oraz… specjalną podstawkę pod jajka!

mufc_42712.jpg

Oczywiście nie zapomnieliśmy o 2 i 3 miejscu w naszym konkursie – osoby, które je zajmą dostaną nagrody pocieszenia… jak nie trudno się domyśleć będą to także podstawki pod jajka (w końcu mamy Święta Wielkanocne).

Przewiń na górę strony