Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Wesołych świąt wielkanocnych!

Wesołych świąt wielkanocnych!

Wesołych Świąt
Pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia… życzymy, aby te Święta Wielkanocne były zarazem refleksyjne jak i radosne w myśl ich tajemnicy oraz przesłania. Niech będą także spokojne i rodzinne, niech wszystkie waśnie wygasną i niech nie zabraknie ciepła bliskich osób. Oprócz życzeń chcielibyśmy także zapowiedzieć kilka ważnych spraw (m. in. konkurs), ale najpierw wróćmy do tematyki świątecznej… :-)

Oczywiście oprócz tego wszystkiego życzymy dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Pozdrawiamy
Redakcja Redlog.pl


Powstała już chyba swego rodzaju redlogowa tradycja, że z okazji świąt przygotowujemy dla Was konkurs. Tym razem jest podobnie. Już w poniedziałek o godzinie 19 na specjalnej stronie konkursowej pojawi się niespodzianka ;-). Ponieważ większość z nas umiera powoli z przejedzenia dlatego możemy Was uspokoić – nie będzie on trudny (tj. zbyt trudny).

Nagrody? Aaaa nagrody – no tak ;-) jeszcze światowa gospodarka nie wyszła z kryzysu więc będzie dość skromnie:

Zwycięzca dostanie nowiutką koszulkę United a’la Rooney:

Koszulka

oraz… specjalną podstawkę pod jajka!

mufc_42712.jpg

Oczywiście nie zapomnieliśmy o 2 i 3 miejscu w naszym konkursie – osoby, które je zajmą dostaną nagrody pocieszenia… jak nie trudno się domyśleć będą to także podstawki pod jajka (w końcu mamy Święta Wielkanocne).

Gorąco zapraszamy na Redloga już jutro! I jeszcze raz życzymy Wesołych Świąt!

Przewiń na górę strony