Nie przegap
Strona główna / Z ostatniej chwili / Manchester rozwiązuje kontrakt z Hargreavesem!

Manchester rozwiązuje kontrakt z Hargreavesem!

Manchester rozwiązuje kontrakt z Hargreavesem!
Miał dojść do zdrowia już dawno temu. Miał nam pomóc w trudnych kwietniowych spotkaniach w Lidze Mistrzów i Premiership. Nic z tego – United na dniach rozwiąże kontrakt z angielskim pomocnikiem.

Sir Alex FergusonNie wiem co się z nim stało. Kilka miesięcy temu był innym zawodniekiem i od pewnego czasu zachowauje się bardzo arogancko. Nie mogę pozwolić na takie coś w moim zespole i nad taką decyzją nie zastanawiałem się długo.

Sir Alex Ferguson

Ferguson już od dłuższego czasu wyczekiwał powrotu do gry Hargreavesa, lecz się tego nie doczekał. Klub płacił spore pieniądze za jego rehabilitację, lecz ten nie angażował się w stu procentach w te zajęcia. Do tego dochodziło ciągłe marudzenie i wybrzydzanie Anglika co do warunków w ośrodku w którym się znajdował podczas leczenia.

Sir Alex FergusonW Manchesterze obecnie nie mamy zbyt poważnych problemów z obsadzeniem środka pola. W dobrej formie są obecnie Carrick i Fletcher. Są oczywiście jeszcze Gibson, Scholes i Park, więc problemem dla nas to nie jest.

Sir Alex Ferguson

Sir Alex Ferguson zapytany o to, czy Owen ma jeszcze szanse kiedyś wrócić na Old Trafford odpowiedział tak:

Na chwilę obecną nie mogę dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy może oczywiście dostać szansę na rehabilitację i tak też jest w tej sytuacji. Owen ma szansę na powrót w przyszłości do United, lecz ja jako trener, chyba tego nie doczekam.

Sir Alex Ferguson

Przewiń na górę strony