Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Spotkania kibiców na mecz przeciwko Chelsea FC!

Spotkania kibiców na mecz przeciwko Chelsea FC!

Spotkania kibiców na mecz z Chelsea FC!
Już w niedzielę szlagier 12 kolejki Premier League. Takie spotkania nie można po prostu oglądać samemu! Anglia niestety jest daleko no i wszyscy się tam nie pomieścimy, także wielu z nas przyjdzie emocjonować się pojedynkiem Manchesteru United z Chelsea przed telewizorami i telebimami. A my już wiemy, gdzie pojawią się kibice United, z którymi będziecie mogli przeżyć ten arcyważny pojedynek!

» RedCafe: Spotkania Kibiców
» Dział społeczność na Redlogu

Kraków

Oczywiście nie mogło zabraknąć Krakowa! Jeszcze nie mamy dokładnych informacji na temat spotkania kibiców. Wiemy tylko, że fani United będą oglądać mecz w English Football Club przy ulicy Mikołajskiej.

Pub: English Football Club
Adres pubu: ul. Mikołajska 5

Katowice

Nie mogło oczywiście zabraknąć miasta, w którym jest znajduje bardzo duża i prężnie działająca grupa kibiców United. Fani będą oglądać mecz przeciwko Chelsea w City Pub

City Pub
ul. 3-go Maja 23

Lublin

Ponad 20 osób będzie oglądało mecz w pubie Baraż. Jeśli ktoś z okolic tego miasta chce do nich dołączyć to nie ma najmniejszego problemu – dla każdego znajdzie się miejsce ;-)!

Pub: Baraż
Adres pubu: ul. Obrońców Pokoju 23

Kontakt: gg: 1912692, mail: [email protected]

Łódź

Łodzianie także będą razem kibicować United i to w pubie, który znajduje się przy jednej z najsławniejszych ulic w Polsce!

Pub: Football Pub
Piotrkowska 138/140

Wrocław

Kibice sir Alexa Fergusona i jego podopiecznych spotkają się także w jednym z najpopularniejszych ostatnio miast polskich – Wrocławiu. Dokładna lokalizacja to Piwiarnia WARKA, znajdujący się przy Włodkowica 5.

Piwiarnia WARKA
Adres pubu: Włodkowica 5

Warszawa

Spotykamy się w pubie Champions w pasażu handlowym hotelu Marriott, który znajduje się przy Alejach Jerozolimskich 65/79. Gwarantujemy świetną atmosferę w bardzo licznym i zróżnicowanym towarzystwie.

Pub: Champions Sports Bar
Adres pubu:
Hotel Marriott
Al. Jerozolimskie 65/79
http://www.champions.pl/

Opole

Pub: LECH Pub
Adres pubu: ul. Oleska 70 „Okrąglak”

Drago GG : 8895536
Szychtos GG: 1228175
Smolin GG: 4914819

Trójmiasto – Sopot

Pub: Language pub
Adres pubu: ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 8
81-760 Sopot

Poznań

Nie zabrakło oczywiście i Poznania. Kibice United będą oglądać mecz z Chelsea w BSA Sport Pub przy ulicy Długiej. Gorąco zapraszamy!

Pub: BSA Sport Pub
Adres pubu: ul. Długa 11

Czerwionka

Witam też organizujemy spotkanie w miejscowości Czerwionka Leszczyny
Miejsce: Klub bilardowo-kręglowy koło Białego Domku w Czerwionce
Zabierzmy nasze barwy i kibicujmy naszym diabełkom, w tym miejscu chcemy się regularnie spotykać jak będzie pokazywany mecz na Canal + Sport


Kibice United są wszędzie i to w dużych ilościach. A jeśli do tej pory ktoś jeszcze w to wątpił, teraz już chyba pozbył się tego uczucia. Mamy nadzieję, że duża część z Was dołączy do innych kibiców w jednym z podanych powyżej miast i będzie wraz z innymi sympatykami Czerwonych Diabłów emocjonowała się tym spotkaniem. Serdecznie zapraszamy!

Za pomoc w przygotowaniu tego zestawienia dziękujemy Łukaszowi Chrobokowi z Manchester United Supporters Club oraz wszystkim naszym Czytelnikom, którzy aktywnie przystąpili do naszej akcji zbierania wiedzy o spotkaniach kibiców United. Zapraszam także na nasze forum gdzie także możecie umówić się wyjście do pubu z innymi kibicami! Jeśli nie wiesz czy w Twojej okolicy mieszkają kibice United zapraszamy do zapoznania się z mapą kibiców Manchesteru United w Polsce!

Zapraszamy do pisania w komentarzach gdzie się spotykacie. Wpis będzie aktualizowany jak tylko coś się pojawi. Zachęcamy także do dyskusji – kto wie, może jakiś inny Czytelnik jest z tego samego miasta co Ty?!

Przewiń na górę strony