Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Redlog.pl i Soccerlog.net – nabór wakacyjny!

Redlog.pl i Soccerlog.net – nabór wakacyjny!

Redlog.pl i Soccerlog.net - nabór wakacyjny!
Sezon ogórkowy to dobry moment na wprowadzanie zmian i ulepszeń. Czas znacznie zwalnia, wszystko toczy się dość leniwie, można znaleźć chwilę na udoskonalenie tego, co dobre. Redlog nie jest w tym przypadku wyjątkiem, gdyż postanowił ponownie poszerzyć swój skład redakcyjny, wprowadzając do niego świeżą krew. Liczymy na Was! Na Ciebie, Ciebie i Ciebie! Hej, Ty, na Ciebie też! Dodatkowo ogłaszamy nabór do naszego nowego, absolutnie unikatowego projektu – bloga piłkarskiego Soccerlog.net! United to za mało? Zobacz więc Soccerlog.net!

Redlog każdego dnia rośnie w siłę i daje nowe możliwości zarówno Czytelnikom, jak i Redaktorom. My natomiast chcemy, by nasz skład był jak najszerszy i jak najsilniejszy, by na Redlogu znalazło dla siebie miejsce jak najwięcej początkujących i doświadczonych dziennikarzy. Dlatego zapraszamy wszystkich Czytelników – sympatyków United i nie tylko – do dołączenia do nas! Ilość szans, która stanie przed każdym z Was po dołączeniu do redakcji najbardziej utytułowanego bloga w polskim Internecie jest wręcz ogromna. Dość wymienić możliwość uczestniczenia w takich wydarzeniach jak Football Business Conference, czy Dni Marketingu Sportowego oraz możliwość poznania i przeprowadzenia wywiadu ze sławami polskiej i europejskiej sceny sportowej – Jan Tomaszewski, Maciej Szczęsny, Michał Pol i Michał Okoński to tylko część nazwisk, które pojawiły się w redlogowej serii wywiadów.

Poza tym Redlog daje możliwość zaprezentowania swoich myśli niezwykle szerokiej publiczności – każdy tekst czytany jest przez kilkadziesiąt tysięcy osób, a liczby te wciąż rosną. Nasi Czytelnicy odznaczają się niezwykle wysoką kulturą komentowania, więc możecie być pewni, że żadna krytyka nie będzie głupia i bezpodstawna, a żadna pochwała nie zostanie udzielona przedwcześnie.

Redlog to miejsce, dzięki któremu początki dziennikarskiej kariery stają się dużo łatwiejsze. To przepustka otwierająca wiele drzwi i pozwalająca naprawdę zaistnieć w polskim dziennikarstwie – czytają nas redaktorzy wielu gazet i czasopism związanych z branżą sportową i nie tylko.

Manchester United to za mało? Blog jednej drużyny jest dla Ciebie nie wystarczający? Chciałbyś sprawdzić się przed bardziej różnorodnym gronem czytelników i poruszyć tematy dotyczące absolutnie każdego zawodnika, drużyny, ligi i rozgrywek?

Soccerlog.net czeka na Ciebie! Wszystko, co ważne i ciekawe w piłce nożnej w jednym miejscu! Nieważne, czy interesuje Cię piłka w Polsce, Anglii czy Samoach Amerykańskich – na Soccerlogu znajdzie się miejsce na każdy tekst traktujący o piłce nożnej, jej aspektach sportowych, biznesowych i innych.

Dołącz do nas! Czekamy na wszystkie osoby chętne do współtworzenia tego unikatowego projektu! Chcesz pracować na Redlogu? Nic prostszego – napisz na [email protected]. Interesuje Cię Soccerlog? Czekamy na Ciebie pod adresem [email protected]. Nie przegap tej szansy!

Co umożliwi Ci praca na Redlog.pl i Soccerlog.net?

  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • postawienie pierwszych kroków w dziennikarstwie i rozwój swoich umiejętności,
  • zaprezentowanie swoich opinii przed bardzo szerokim gronem czytelników,
  • poznanie wielu interesujących osób ze świata sportu,
  • zdobycie akredytacji dziennikarskich na wiele wydarzeń sportowych i okołosportowych,
  • Własną skrzynkę pocztową z domeną @redlog.pl,
  • własnego bloga z domeną .redlog.pl
  • poznanie wielu ludzi podzielających Twoje pasje – redaktorów i czytelników

Chcesz wysłać do nas swój tekst na Redloga? Skorzystaj ze specjalnego formularza. Chcesz zostać z nami na dłużej? Na Ciebie czeka drugi formularz. Jeśli interesuje Cię Soccerlog, napisz do nas na [email protected] Nie przegap tej okazji!


Dodatkowo od jutra na Redlogu co jakiś czas pojawiać się będą pierwsze teksty przyszłych redaktorów Soccerloga. Będziecie mogli ich poznać i zobaczyć, czym się interesują oraz jak piszą. Już jutro pierwszy tekst Pawła Kabicza – fana warszawskiej Legii oraz sympatyka angielskiego Arsenalu. Serdecznie zapraszamy!

PS. Z początku obrazek do tekstu miał wyglądać nieco inaczej, ale Naczelna Komisja ds. Cenzury orzekła, że fistaszki nie są dobrym lekiem na gardło, dlatego nie możemy opublikować tego arcydzieła na stronie głównej. Ale pod tekstem – czemu nie? Zapraszamy do obejrzenia nieopublikowanych grafik Redloga!

Przewiń na górę strony