Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Konkurs! Wygraj piłkę United Freestyler!

Konkurs! Wygraj piłkę United Freestyler!

Konkurs! Wygraj piłkę United Freestyler!
Jakiś czas temu na naszej stronie pojawił się artykuł oraz w wywiad z Adrianem Fogelem, mistrzem Niemiec we freestyle football polskiego pochodzenia. Nie wstydzący się korzeni sympatyczny warszawiak czuje się związany z Polską, czego dowodem może być fakt, że postanowił zostać twarzą naszego konkursu, fundując nagrodę – piłkę z jego własnoręcznym podpisem. Partnerem konkursu jest grupa United Freestyler.

Aby wygrać nagrodę wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Odpowiedzi na nie można znaleźć w poprzednim tekście dotyczącym naszego bohatera, bądź na stronie grupy United Freestyler.

1. W jakim mieście mieszka obecnie Adrian Fogel?
2. Kto jest ulubionym piłkarzem Adriana?
3. Wymień jedno miasto, w którym organizowane są obozy United Freestyler.
4. Wymień trzech innych sportowców z grupy United Freestyler.

Wystarczy udzielić odpowiedzi na te cztery proste pytania, aby piłka z podpisem jednego z najbardziej rozpoznawalnych freestyle’owych piłkarzy trafiła w Twoje ręce! Odpowiedzi proszę wysyłać do opiekuna konkursu, Wiktora Marczyka – [email protected]. Zwycięzca zostanie wybrany drogą losowania. Wyniki już niedługo wraz z kolejnym wywiadem udzielonym przez Adriana. Zaglądaj codziennie! Może to właśnie Ty odbierzesz paczkę?

Przewiń na górę strony