Nie przegap
Strona główna / Miniblog / Redlog ponownie potrzebuje Waszej pomocy!

Redlog ponownie potrzebuje Waszej pomocy!

Dzięki Wam Redlogowi udało się zostać laureatem konkursu organizowanego przez serwis Wiadomosci24.pl. Jednak to nie koniec tegorocznego sezonu na tytuły. Redlog.pl walczy o podwójną koronę! I ponownie potrzebuje Waszej pomocy.

Nasz blog został wybrany spośród kilku tysięcy blogów do 19 najlepszych w serwisie blogbox.com.pl i zaproszony do udziału w organizowanym przez niego konkursie. Nagrody są nie byle jakie – tytuł najlepszego bloga 2008 roku, nagroda rzeczowa w postaci laptopa marki Asus oraz artykuł w tygodniku „Wprost” poświęcony najlepszemu blogowi. Wszystko to pomoże nam stać się jeszcze lepszym serwisem, na czym zyskają przede wszystkim czytelnicy, czyli Wy!

Dlatego bardzo prosimy o poświęcenie nam dodatkowej minuty, która jest potrzebna do zagłosowania na naszego bloga. Tylko tyle wystarczy, by wynagrodzić redakcji cały rok wytężonej pracy. Jeśli nam pomożecie, to nie pozostaniemy dłużni!

Ankieta konkursowa znajduje się pod adresem http://blogboxinfo.blogspot.com, z Redlogiem na 10 miejscu listy.

Głosuj na Redlog.pl!

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili nam odrobinę swojego wolnego czasu i przybliżyli nas do kolejnego w tym roku sukcesu. W zamian obiecujemy, że niedługo na Redlogu pojawi się kilka nowości, które sprawią, że serwis stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny. A zwycięstwo w tym konkursie tylko przyspieszy proces wprowadzania tych zmian. Także triumf bloga leży w interesie nas wszystkich. Na koniec zacytujemy jednego z politycznych klasyków: „Pomożecie?”

Przewiń na górę strony