Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Plebiscyt 2008 – wybór należy do Was!

Plebiscyt 2008 – wybór należy do Was!

Plebiscyt 2008 - wybór należy do was!
W roku 2008 nie zabrakło wielkich sportowych wydarzeń. Tylko co cztery lata kibic ma okazję przeżyć aż taką ucztę dla oka – do zwykłych rozgrywek ligowych oraz pucharowych doszły przecież starcia na arenie mistrzostw Europy. Do tego wszystkiego pod koniec wakacji dodano jeszcze zmagania na XXIX Olimpiadzie w Pekinie, w których również emocji zabraknąć nie mogło. Jak widać, ten rok dostarczył wiele wrażeń – pozytywnych dla jednych, negatywnych dla drugich. Ale w tym właśnie leży piękno sportu – zawsze ktoś wygrywa i zawsze ktoś przegrywa.

Dzięki tylu wydarzeniom i nam nie zabrakło tematów do artykułów. Nasze pióra (i klawiatury) rozszalały się na dobre, były niekiedy rozgrzane do czerwoności, a kiedy komuś wyjątkowo mocno przyświecała wena twórcza, noce skracały się do około dwóch-trzech godzin snu. W każdy artykuł wkładaliśmy masę z samych siebie po to, aby Wam dobrze się to czytało, abyście Wy dowiadywali się czegoś nowego, wreszcie abyście Wy mieli okazję skonfrontować Wasze poglądy na forum publicznym (na przykład w komentarzach).

Motywowani zwycięstwem w konkursie na Blog Roku 2007, staraliśmy się nie obniżyć lotów, choć poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko. Niektórzy spośród naszych redaktorów trafili ze swoimi artykułami na łamy poważnych tygodników. Dlatego mamy nadzieję, że Was nie zawiedliśmy i że nadal z chęcią odwiedzacie Redlog, by poczytać nieco ciekawych wpisów.

Jako że końcówka roku zawsze przyświeca różnorakim podsumowaniom, również i my decydujemy się na podsumowania i zachęcamy do tych podsumowań również Was. Zapraszamy Was, drodzy Czytelnicy, do wzięcia udziału w głosowaniu na Najlepszego Autora Roku 2008 oraz na Najlepszy Tekst Roku 2008. Wyróżnijcie to, co Wam się najbardziej podobało, co zmieniło Wasz sposób patrzenia na daną sprawę, a może coś, co przekonało Was do klubu, jakim jest Manchester United. Wyróżnijcie człowieka, który Waszym zdaniem zasługuje na to, by odebrać po całym roku pracy laury na forum publicznym. Liczymy na Wasze głosy i z góry dziękujemy za chęć głosowania.

Na Wasze głosy czekamy do 4.01.2009 roku do godziny 23:59.

Przewiń na górę strony