Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Świąteczny konkurs dla fanów Manchesteru United!

Świąteczny konkurs dla fanów Manchesteru United!

Świąteczny konkurs dla fanów Manchesteru United
Święta w Premiership są bardzo specyficzne. Podczas gdy my – jako kibice – zasiadamy przy świątecznych stołach, nasi ulubieńcy jak co tydzień wybiegają na murawę, pozwalając nam cieszyć się kolejnym widowiskiem z ich udziałem. Nie mniej jednak to, że nie spędzają stereotypowych świąt nie oznacza wcale, że nie obchodzą ich w ogóle. Rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie i góra prezentów pod choinką na pewno zagości w każdym „czerwonym” domu. U Was także, drodzy Czytelnicy, te świąteczne wieczory z pewnością będą tak pięknie wyglądały. Do góry prezentów pod choinką i my chcielibyśmy dorzucić coś od siebie. I choć nie możemy dać prezentu świątecznego każdej i każdemu z Was, to przygotowaliśmy konkurs, z którym możecie się zmierzyć… Pozostaje jedna uwaga – nie byłby to konkurs Manchesterowy, gdyby nie był piekielnie trudny :-) Zachęcamy do wzięcia udziału!

Quiz


Zagadka obrazkowa

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


Nagrody

Na pierwszy ogień pójdą nagrody za quiz.

Za zajęcie:

Jeśli chodzi o zagadkę obrazkową, to zwycięzca zgarnia wszystko ;-). Osoba, która rozpozna najwięcej osób wygra Manchester United – saszetka Nike

W przypadku gdy więcej niż jedna osoba ma taką samą ilość poprawnych odpowiedzi decyduje kolejność zgłoszeń (dotyczy to quizu oraz zagadki obrazkowej).

Na odpowiedzi czekamy do 23.12.2008 do godziny 23:59, a wyniki poznacie 24 bądź 25 grudnia. Życzymy powodzenia!


Sponsor

Sponsorem nagród w naszym konkursie jest Internetowy Sklep Sportowy gorąco zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą ;-).

ISS

Przewiń na górę strony