Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Wakacyjne nowości od Redloga!

Wakacyjne nowości od Redloga!

Wakacyjne nowości od Redloga
Jak zapewne zauważyliście dużo się tutaj zmieniło po tej „małej” przerwie administracyjnej. Podczas tego interwału wielu czytelników mających jakiś kontakt z redaktorami pytało: „Co się dzieje z redlogiem?”. W wielu przypadkach odpowiedź brzmiała: „Niespodzianka”. Mamy nadzieję, że jest ona dla Was miłym zaskoczeniem.

W związku z wakacjami mamy dla Was, drodzy Czytelnicy, wiele nowości. Wiele z nich od razu da się zauważyć.

Nowy wygląd strony

Pierwszą rzeczą jest nowy design. Ładniejszy, bardziej multimedialny, łatwiej znaleźć teraz na stornie wiele rzeczy. Na stronie głównej znajdują teksty „Z ostatniej chwili”, „Video” oraz „Plotkujemy”. Pierwsze to oczywiście najświeższe wiadomości ze świata Manchesteru United i piłki nożnej w oczach naszych redaktorów. W drugiej z zakładek możecie zobaczyć najnowsze wpisy wideo, w tym bramki z meczów Czerwonych Diabłów. Nad zawartością trzeciej z kart jeszcze pracujemy, jednak możemy Wam zdradzić, że w niedalekiej przyszłości będą się tam pojawiały nowe plotki, które możecie czytać na stronie plotkujemy.redlog.pl (plotkarski oddział redloga także szykuje trochę niespodzianek).

Widoczny jest również tytuł „Kartka z kalendarza”. Co będzie się tam pojawiać? Różne ciekawostki oraz wpisy z serii „Legendy”. Wszystko to będzie oczywiście adekwatne do jakiegoś ważnego wydarzenia. Trochę niżej widzimy „Waszym zdaniem”. Tam zamieszczać będziemy Wasze teksty przesłane do nas, w których pokazujecie własne spojrzenie na świat futbolu, ale dokładniej o tym można przeczytać w dalszej części niniejszego tekstu.

Od dzisiaj także rezygnujemy z podpisywania tekstów nickami – teraz będą widnieć tam imiona i nazwiska autorów. Zapewne to kwestia przyzwyczajenia, ale jeśli ktoś ma problemy z rozpoznaniem swoich ulubionych redaktorów to zapraszamy do działu Autorzy

Nowy system komentarzy

Zauważyliśmy, że często prowadzicie dyskusje w komentarzach, w tym celu umożliwiliśmy odpowiadanie na komentarze. Oprócz tego, dodanie komentarza nie wymaga przeładowania strony, co dodatkowo przyspiesza cały proces. Oczywiście nie zabrakło możliwości używania avatarów (aby móc z nich korzystać wystarczy zarejestrować się na stronie Gravatar.com używając maila, którego używacie podczas dodawania komentarzy, jest to sposób sprawdzony i używany przez wiele czołowych blogów na świecie)

Sondy

Nie zamierzamy zaśmiecać prawego menu niepotrzebnymi dodatkami, dlatego sondy będą znajdować się tylko i wyłącznie pod postami. Prosto, łatwo i przyjemnie.

Waszym zdaniem

W związku z sukcesem naszego pomysłu „United to MY!” postanowiliśmy, w ślad za serwisem mufc.pl, wprowadzić dział „Waszym zdaniem”, gdzie będziemy publikować Wasze dłuższe komentarze na jakiś temat piłkarski czy związany z Manchesterem United. Specjalny formularz będzie dostępny już za kilka godzin.

Prośba o sugestie

Jeżeli widzicie jakiekolwiek błędy w funkcjonowaniu nowego redloga poinformujcie nas o tym w komentarzach. Jeśli natomiast macie jakieś ciekawe sugestie także czekamy na odezwę ;-). Mamy nadzieję, że te 24 godziny czekania opłacały się!

Czy podoba Ci się nowy Redlog?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Przewiń na górę strony