Nie przegap
Strona główna / Ogólne / MUSC PL – „United w Polsce, jednoczmy się!”

MUSC PL – „United w Polsce, jednoczmy się!”

Redlog i MUSC PL - Manchester United Supporters Clup PL
Pragniemy poinformować Was o powstaniu pierwszego w Polsce Stowarzyszenie Kibiców Manchester United Football Club. Nosi nazwę Manchester United Supporters Club Poland (MUSC PL) i zostało założone przez 28 kibiców obecnego Mistrza Anglii 16 grudnia 2007 roku. Nieformalnie MUSC PL funkcjonuje od 1991 roku, dlatego też taka właśnie data widnieje na herbie.

Stowarzyszenie ma na celu jednoczenie polskich kibiców Czerwonych Diabłów, a realizować ten cel chcemy poprzez spotkania kibiców w grupach lokalnych jak i ogólnopolskich, wyjazdy na mecze United zarówno na stadion Old Trafford jak i na mecze wyjazdowe oraz wiele innych akcji i inicjatyw, których możecie być częścią. Już w połowie roku zorganizujemy ogólnopolski zlot dla członków MUSC PL, a jesienią planujemy wyjazd na Old Trafford…

Wszelkie potrzebne informację o MUSC PL znajdziecie pod adresem strony internetowej www.musc.pl – zaznaczamy jednak, iż nie jest to portal informacyjny o klubie, jest to tylko i wyłącznie strona poświęcona MUSC PL.

Zapamiętajcie datę 1 maja 2008 – bo właśnie tego dnia rozpocznie się pierwszy ogólnopolski nabór do Manchester United Supporters Club Poland i potrwa on do 31 maja 2008.

Co zrobić aby stać się częścią MUSC PL i dołączyć do wspólnoty kibiców United nie tylko w Polsce ale i na całym świecie? To proste…

W pierwszym etapie wchodzisz na stronę MUSC PL, pobierasz Statut oraz Deklarację.
Statut posłuży Ci za źródło informacji- jakie masz prawa i obowiązki, natomiast deklaracja jest niezbędna do tego aby dołączyć do MUSC PL- musisz ją wypełnić zgodnie z poleceniami i odesłać na podany adres.

Drugi etap rekrutacji to składki członkowskie, które należy uregulować maksymalnie do 30 czerwca (wysokość stawek to 30 PLN dla osób niepełnoletnich oraz 180 PLN dla osób pełnoletnich- składka dla pełnoletnich zawiera opłatę za OneUnited).

Jeśli spłyną do nas Wasze deklaracje a na koncie bankowym Stowarzyszenia zostaną zaksięgowane składki to otrzymacie informację o przyjęciu do Manchester United Supporters Club Poland, a w najbliższym czasie otrzymacie od nas legitymację członkowską wraz z małym upominkiem.

Stowarzyszenie jest pierwszym krokiem do autoryzacji przez Manchester United jako oficjalny Fan Club w Polsce. Jednak by tak się stało musimy osiągnąć pełen stopień rozwoju i liczbę członków OneUnited, dlatego to od Was zależy bardzo wiele.

Na koniec chcieliśmy podziękować wszystkim serwisom internetowym w Polsce za pomoc i wspólną akcję ogłoszenia o powstaniu MUSC PL.

Z sportowymi pozdrowieniami,
Komitet założycielski MUSC PL
UNITED WE STAND!

Przewiń na górę strony