Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Relacje na żywo na Redlogu!

Relacje na żywo na Redlogu!

Już od dłuższego czasu w komentarzach pojawiały się prośby, aby Redlog relacjonował na żywo mecze Manchesteru United. Nareszcie możemy wyjść naprzeciw prośbom naszych czytelników, a okazja ku temu nadarza się wręcz doskonała. O godzinie 17:00 czasu polskiego na Old Trafford „Czerwone Diabły” podejmą Arsenal Londyn i właśnie z tego spotkania przeprowadzimy premierową relację.

Nie powinno Was zdziwić, że nie będzie to „zwykła” relacja. Powiedziałbym, że będzie to coś w rodzaju LiveBloga – bloga prowadzonego w czasie rzeczywistym. Platformę na której będzie działać relacja udostępnia serwis CoverItLive.com. Jest to absolutna nowość wśród polskich portali internetowych. Sama relacja wykonana jest według nowoczesnych standardów światowego trendu Web 2.0, a więc z wykorzystaniem takich technologii, jak chociażby AJAX, pozwalającej w ułamku sekundy przesłać informację do wszystkich śledzących przebieg wydarzeń osób (bez odświeżania strony) i mogącej obsłużyć nawet dziesiątki tysięcy użytkowników.

Zaletą tego rozwiązania jest niespotykana nigdzie indziej interakcja z czytelnikiem. Poza zwykłym zapisem tekstowym, każdy kibic korzystający z relacji będzie mógł w czasie rzeczywistym brać udział w różnego typu sondach, oglądać zapisy wideo czy przeglądać zdjęcia, a na znajdującym się na tej samej stronie, moderowanym mini-czacie komentować wspólnie z innymi fanami „Czerwonych Diabłów” przebieg spotkania.

Niniejsza relacja jest następnym i zapewne nieostatnim wspólnym projektem Redloga i serwisu MUFC.pl. Wszelkie sugestie odnośnie naszej relacji prosimy zgłaszać tutaj bądź w redakcji u naszych kolegów z MUFC.pl. Gorąco zapraszamy!

Przewiń na górę strony