Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Nabór wciąż trwa!

Nabór wciąż trwa!

Nabór do redlog.pl - Manchester United
Serdecznie dziękujemy za wszystkie wiadomości, które dostaliśmy od osób chętnych do pracy na Redlogu. Zachęcamy do dalszych zgłoszeń, gdyż autorów – a zarazem wpisów nigdy za wiele. Praktycznie wszyscy kandydaci chętni do pracy u nas nastawiają się na pisanie tekstów – co nam oczywiście bardzo schlebia i cieszy, ale jeżeli macie jakieś inne ciekawe zdolności (graficy, kompilatorzy, korektorzy, tłumacze, programiści) to nic nie stoi na przeszkodzie aby zacząć współpracę.

Szykujemy wiele nowości, które zmienią polską scenę Manchesteru United, ale także po części wyznaczą nowe standardy. Aby to uczynić potrzebujemy rzeszy osób, które się włączą się w tworzenie czegoś całkiem nowego. Szczegółów zdradzić nie możemy, lecz zapewniamy, że czegoś takiego nie widzieliście nigdzie indziej.

Druga sprawa to… prośba do Was drodzy Czytelnicy Redloga, abyście napisali nam jaką tematykę wpisów na naszym blogu widzielibyście najchętniej. Jakich tematów Wam brakuje, czego jest za mało, co powinno się zmienić? Bardzo ważne jest zintegrowanie się ze swoimi czytelnikami, prosimy zatem o wszelakie sugestie na ten temat.

Przewiń na górę strony